2017-05-25_langvoji
2017-05-25_langvoji2
2017-05-25_langvoji3

Panevėžio atviras čempionatas ir jaunių žaidynės

Gegužės 25d. vyko Panevėžio atviras čempionatas ir jaunių žaidynės. Puikiai startavo ir Utenos lengvaatlečiai

. Jaunimo amžiaus grupėje 100 m rungtyje 2 vietą laimėjo Deimantė Katinaitė, o 400 m rungtyje taip pat 2 vietą laimėjo Modestas Katinas. Šuolio į tolį rungtyje nugalėtoja tapo Ingrida Danilovaitė, o antroji Laura Pervenytė. Utenos DSC merginu komanda (Laura Pervenytė, Fausta Rutkauskaitė, Ingrida Danilovaitė, Deimantė Katinaitė) 4 x 100 m estafetės rungtyje tapo Panevėžio čempionato nugalėtojomis. Jaunių amžiaus grupėje 100 m rungtyje 3 vietą laimėjo Fausta Rutkauskaitė, o Lukas Eigėlis su asmeniniu rezultatu iškovojo sidabro medalį. 400 m rungtyje nepralenkiamas, buvo Modestas Katinas, jis iškovojo aukso medalį. Šuolio į tolį rungtyje 2 vietą laimėjo Paulius Ivaškevičius. Utenos DSC vaikinų komanda (Lukas Eigėlis, Erikas Katinas, Paulius Ivaškevičius, Modestas Katinas) 4 x 100 m estafetės rungtyje iškovojo 2 vietą.