Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos

Liepos 1 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse  parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė. Sportininkės varžėsi disko metimo rungtyje ir, pasiekusios asmeninius rekordus, iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus. Marija tapo varžybų nugalėtoja (40,42), o Eglė iškovojo antrąją vietą (40,33). Marija iškovojo dar  ir antrąjį medalį  rutulio stūmimo rungtyje (12,16). Puikus  uteniškių pasirodymas ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos  jaunių varžybose.  100 m bėgime Modestas Katinas iškovojo 1 vietą, o Lukas Eigėlis - 2 vietą, disko metime Eglė Zarankaitė ir Simonas Bakanas buvo apdovanoti 1 vietos medaliais, Laura Pervenytė šuolyje  į tolį laimėjo 1 vietą. Veteranų grupėje trenerė Vita Zarankienė diską numetė 40,23 ir užėmė  2 vietą. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė, J. Kirilovienė, M. Saliamonas.