Utenoje vyko VIII Tarptautinės plaukimo varžybos „Olimpiečių taurė- 2015“. Varžybose dalyvavo per140 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras kartu su Lietuvos olimpiečių asociacija. Varžybas rėmė Utenos rajono savivaldybė, plaukimo klubas „Linksmasis delfinas“, LSD „Žalgiris“, Lietuvos plaukimo federacija. Informacinis varžybų rėmėjas laikraštis „Utenos diena“.
Varžybose dalyvavo XXII olimpinių žaidynių čempionatas Robertas Žulpa, Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas Edvinas Krungolcas, Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas, savivaldybės vadovai.

Fotogalerija >>>

Varžybose vyko dviejose amžiaus grupėse 2003 metų gimimo ir jaunesni ir 2001-2002 metų gimimo mergaitės ir berniukai. Pirmos ir antros grupės dalyviai plaukė privalomai 100 metrų kompleksu ir vieną pasirinktą rungtį (50 metrų- I amžiaus grupė) ir 100 metrų (II amžiaus grupė) peteliške, nugara, krūtine bei laisvu stiliumi. Vyko estafetiniai plaukimai kombinuotai (I amžiaus grupė) ir mišri estafetė kombinuotai antros amžiaus grupės plaukikams. Varžybų dalyviai parodė gerus rezultatus.
Lietuvos olimpiečių asociacijos taure iškovojo Vilniaus MSC (671 taškai pirma vieta), antri bu Panevėžio Žemyna-SVM (498 taškai) ir treti Kauno PM (458 taškai).
Geriausiais varžybų plaukikais tapo pirmoje amžiaus grupėje Marija Rutkauskaitė (Kauno PM) trenerė V.Kučiakienė ir Aleksas Savickas (Panevėžio Žemyna-SVM) trenerės Ž.Budienė- I.Paipalienė.
Antroje amžiaus grupėje Gabija Zavackytė (Panevėžio Žemyna-SVM) trenerės R.Kondrataitė- M.Labanauskienė ir Aleksandras Kasakovskis (Utenos DSC) trenerė D.Šiukščienė.