2018-03-14_pradinukai8
2018-03-14_pradinukai9
01/10

Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos

Utenos daugiafunkcio sporto centro baseine vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Į baseiną susirinko mokiniai iš Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, M/D „Varpelio“, M/D „Eglutės“ ir Krašuonos, R.Šaltenio progimnazijų. Mokyklos buvo suskirstytos į du pogrupius: „A“ pogrupis Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius ir Aukštakalnio pradinė mokykla, „B“ pogrupis M/D „Varpelis“, M/D „Eglutė“, R.Šaltenio ir Krašuonos progimnazija. Pradinukai varžėsi trijose rungtyse: 25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai), estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta (mergaitės, berniukai) ir estafetinis plaukimas 4x25 m laisvu stiliumi (mergaitės, berniukai). Plaukiant 25 m laisvu stiliumi merginų tarpe „A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Augustė Mockutė, „Žiburio“ skyrius (17,43), antrąją– Viktorija Bilaišytė, Aukštakalnio pradinė mokykla (20,95), trečiąją– Gabrielė Morkūnaitė, Aukštakalnio pradinė mokykla (22,41). „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Gustė Šumskutė, Krašuonos progimnazija (16,63), antrąją– Paulina Žemaitytė, M/D „Eglutė“ (16,68), trečiąją- Rugilė Kacinauskaitė, R. Šaltenio progimnazija (18,11). Vaikinų tarpe „A“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Tajus Palubinskas, Aukštakalnio pradinė mokykla (17,18), antrąją – Nojus Stalemėkas, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (17,33), trečiąją – Tadas Vidugiris, Aukštakalnio pradinė mokykla (17,96). „B“ pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Martynas Nalivaika, R. Šaltenio progimnazija (23,86), antrąją– Orestas Klimašauskas, Krašuonos progimnazija (25,55), trečiąją– Orestas Zarakovskij, Krašuonos progimnazija  (26,16). Susumavus visus taškus, komandinėje įskaitoje „A“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos berniukai ir mergaitės, „B“ pogrupyje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Krašuonos progimnazijos mergaičių ir berniukų plaukikai. 50 m nugara pirmąsias vietas laimėjo Žemyna Juškėnaitė ir Augustas Puodžiukas, 50 m laisvu stiliumi –  Gustė Šumskaitė ir Tadas Vidugiris.