Utenos rankininkai – Lietuvos U19 čempionato nugalėtojai

Balandžio paskutinį savaitgalį Vilniuje vyko 2016/2017 m. m. Lietuvos U19 rankinio čempionato finalinės kovos, kuriose dalyvavo Utenos DSC rankininkai treniruojami Džiuljetos Černiauskaitės ir Gedimino Paukštės. Pirmąją dieną vyko pusfinalių kovos, kurios buvo ženkliai kovingesnės nei merginų, kadangi jau pirmajame pusfinalyje tarp Varėnos SM ir Alytaus ASRC prireikė papildomo laiko. Po antrojo pratęsimo metu varėniškius lydėjo sėkmė ir jie pateko į finalą nugalėdami Alytaus komandą 35:34. Antrame pusfinalyje tarp Utenos DSC ir Vilniaus SM „Tauras“ vaikinų kova vyko nuo pirmos iki paskutinės minutės. Karolio Antanavičiaus vedama (20 įvarčių) Utenos komanda sužaidė užtikrinčiau rungtynių pabaigą ir tai leido džiaugtis pergale rezultatu 26 : 23. Kovoje dėl trečiosios vietos Alytaus rankininkai įrodė favoritų statusą, ir nesunkiai nugalėjo vilniečius  36:24.

Vaikinų U-19 finalinėje dvikovoje vėl nesustabdomai žaidė Utenos puolimo lyderis Karolis Antanavičius, kuris pelnė 17 įvarčių, o varėniškius į neviltį varė Utenos vartininkas Matas Pranckevičius.  Nors Varėnos komanda kovojo iš paskutiniųjų, kuriuos palaikė daug atvykusių Varėnos sirgalių, bet Utena buvo pranašesnė ir šventė pergalę 36:29. Aukso medaliais pasipuošė: Matas Pranskevičius, Simas Mecelica, Matas Mecelica, Karolis Antanavičius, Povilas gaigalas, Žilvinas Juzėnas, Domantas Trinkūnas, Evaldas Morkvėnas, Justas Daujotis, Eimantas Sinkevičius, Matas Sirgėdas, Mantas Dronga, Rokas Palskys. Buvo išrinktas geriausiųjų septynetas, kur geriausiu vartininku pripažintas Matas Pranskevičius, o kairiojo pusiau krašto žaidėju – Karolis Antanavičius.