Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių stalo teniso Top-12

Balandžio 29 dieną Vilniuje vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių stalo teniso Top-12. Jaunių vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Rimas Lesiv, kuris finale rezultatu 4:0 įveikė Agnių Kačerauską. Trečią vietą iškovojo Osvaldas Juodelis Utenos DSC (treneris Edgaras Kovera) įveikęs Klaidą Čepaitį 3:0.

Pirmenybėse- trenerio ir auklėtinio dvikova

Utenos rajono stalo teniso pirmenybėse vyrų grupėje finalinėje kovoje dėl nugalėtojo vardo susitiko Utenos DSC stalo teniso treneris Edgaras Kovera ir jo auklėtinis 2016 metų Lietuvos jaunučių varžybų nugalėtojas Osvaldas Juodelis. Atkaklią kovą rezultatu 3:1 laimėjo Osvaldas Juodelis. Trečiąją vietą iškovojo Mažvydas Tolvaiša. Moterų grupėje nugalėjo Sniegena Dubrovienė, antra Gintarė Zujytė ir trečia Liuda Ivanova.

Balandžio 23d. Joniškyje vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių  TOP-12 varžybos, kuriose dalyvavo stipriausių 12  Lietuvos stalo tenisininkų. Šiose varžybose Osvaldas Juodelis jaunučių grupėje iškovojo sidabro medalį. Osvaldui Juodeliui ši užimta vieta suteikia kelialapį į Europos čempionatą, kuris vyks Kroatijoje-Zagrebo mieste. Sportininką treniruoją E. Kovera.

Osvaldas Juodelis  U-15 Lietuvos jaunučių čempionate iškovojo 3 aukso medalius.

2016 02 21-22 dienomis Joniškyje vyko jaunučių U-15 čempionatas į kurias atvyko 24 patys stipriausi Lietuvos stalo tenisininkai. Pirmąją dieną sportininkai varžėsi pogrupiuose, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose. Utenos DSC auklėtinis Osvaldas Juodelis įveikęs 5 savo pogrupio žaidėjus pateko į pagrindinį finalą. Po pogrupių susitikimų vyko dvejetų varžybos, kuriose Osvaldo Juodelio ir Luko Valaišos (Jonava) duetas iškovojo aukso medalį. Tą pačią dieną dar vyko mišraus dvejeto varžybos, Osvadas Juodelis žaisdamas kartu Emilija Riliškyte (Vilnius) įveikę visus varžovus tavo mišraus dvejeto nugalėtojais. Kitą dieną buvo tęsiamos asmenines varžybos, kuriose pagrindiniame finale dėl jaunučių čempiono vardo „kovėsi“ 8 stalo tenisininkai. Osvaldas Juodelis žaidė užtikrintai, ir nepralaimėjęs nei vieno susitikimo iškovojo absoliutaus čempiono vardą! Treneris Edgaras Kovera.

Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko Utenos rajono stalo teniso pirmenybės. Dėl nugalėtojų vardų asmeninėje įskaitoje varžėsi stipriausi rajono stalo tenisininkai.
Moterų grupėje rajono čempione tapo Virginija Liškauskienė, antroje vietoje palikusi savo treniruočių draugę Laurą Celiešiūtę ir trečioje – Ievą Mociūnaitę.
Stipriausiu rajone tapo Osvaldas Juodelis, antroje vietoje liko praeitų metų nugalėtojas ir šių metų čempiono treneris Edgaras Kovera. Trečias pirmenybėse buvo Vytautas Ribokas.
Kartu su rajono stalo teniso pirmenybėmis vyko ir vaikų varžybos. Mergaičių grupėje pirma buvo Paulina Jackevičiūtė, antra Olivija Skruzdytė, trečia – Saida Zujytė. Berniukų tarpe pirmas Lukas Lazauskas, antras - Pijus Keraminas, trečias – Karolis Šutinys.

Spalio 3-4 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos„Olimpinių vilčių“ jaunučių pirmenybes, kuriose varžėsi 36 stipriausi sportininkai. Šiose varžybose puikiai pasirodė Utenos DSC auklėtinis Osvaldas Juodelis, kuris buvo nepralenkiamas ir buvo apdovanotas aukso medaliu. Pirmenybėse vyko  ir dvejetų varžybos, kuriose Osvaldas Juodelis su Jonavos sportininku Luku Valaiša tapo vicečempionais. Šių varžybų čempionas Osvaldas Juodelis ir dar du sportinikai sudarys Lietuvos jaunučių rinktinės komandą, kuriai vadavaus Lietuvos jaunučių rinktinės treneris Edgaras Kovera (Utenos DSC).

Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos ir Utenos daugiafunkcio sporto centro įsteigtiems prizams laimėti. Varžybos vyko aštuoniose amžiaus grupėse, nuo vaikų iki veteranų, prie 18 stalo teniso stalų. Varžybose dalyvavo stalo tenisininkai iš Jonavos, Alytaus, Širvintų, Utenos, Šalčininkų, Vilniaus, Panevėžio, Rokiškio ir Jecavos (Latvija). Varžybų nugalėtojais tapo: Nojus Augustinavičius (Alytus), Aistė Trainavičiūtė (Alytus), Viktor Frizel (Šalčininkai), Virginija Liškauskienė (Utena), Daimonas Ušackas (Širvintos), Viktorija Karvel (Šalčininkai), Edgaras Dvilevičius (Širvintos), Agota Čižauskaitė (Panevėžys). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos ir Utenos daugiafunkcio sporto centro diplomais, medaliais, taurėmis.

Kovo 14 dieną Akmenėje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos ir Latvijos stalo tenisininkai. Šiame turnyre dalyvavo aštuoni Utenos sportininkai: O Juodelis, A. Lagūnas, L. Lazauskas, A Petrulionis, K Šutinys, S Baltys, G. Zujytė, K. Trinkūnaitė. Varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse:1996m.g. ir jaunesni ir 2001 m.g. ir jaunesni. Varžybose Puikiai sekėsi stipriausiam Utenos ir Lietuvos savo amžiaus stalo tenisininkui O. Juodeliui. Jis varžėsi jaunesnių ir vyresnių amžiaus grupėse. O Juodelis buvo nepralenkiamas! 2001 m. gimimo grupėje ir 1996 m. gimimo grupėje – I vieta!

Šiose varžybose taip pat buvo apdovanotas ir jauniausias varžybų dalyvis uteniškis S. Baltys.

2015 m. sausio 17 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko atviros Utenos apskrities asmeninės mokinių stalo teniso varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ prizams laimėti. Varžybas organizavo LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba.  Į varžybas atvyko svečių iš Dusetų (Zarasų r.), Eišiškių (Šalčininkų r.), Garliavos (Kauno r.), Balninkų (Molėtų r.), Kupiškio, Užpalių (Utenos r.).

Skaityti daugiau...