Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Utenos miesto mokyklų 5-6 klasių mokiniai varžėsi kvadrato varžybose. Mergaičių grupėje dalyvavo tik dvi komandos. Rezultatu 2:1 Utenos Krašuonos progimnazijos mergaitės įveikė Vyturių komandą. Berniukų grupėje varžėsi trys progimnazijų komandos. Nugalėjusi visus varžovus pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos komanda, antrąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazistai, trečioji vieta atiteko R. Šaltenio berniukams.
Pirmąją vietą iškovojusios komandos atstovaus Uteną Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose, kurios vyks gruodžio 2 d. Utenoje. Mergaitės žais Krašuonos progimnazijoje, berniukai – Utenos DSC sporto salėje.