Kovo 20-21 dienomis Druskininkuose Snow arenoje vyko FIS Lietuvos slidinėjimo čempionatas sprinto rungtyse. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje lygumų slidinėjimo varžybos vyko uždaroje trasoje. Šiose varžybose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, treniruojami trenerės Svetlanos Dervinienės.

Pirmąją varžybų dieną vyko sprinto 1,1 km rungtis laisvu stiliumi, kuriose puikiai startavo Ieva Dainytė, kur iškovojo pirmąją vietą, Martyna Biliūnaitė – trečiąją.

Antrąją varžybų dieną vyko sprinto 1,1 km rungtis klasikiniu stiliumi, kur Ieva Dainytė iškovojo sidabro medalį, Emilija Bučytė – bronzos.

unnamed
unnamed (1)
unnamed (2)
1/3
start stop bwd fwd

Kovo 13 dieną Kaune vyko Lietuvos studentų čempionatas,  kuriame dalyvavo Utenos DSC auklėtinė, Vilniaus universiteto antro kurso studentė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 12.95 ir iškovojo antrąją vietą. Šioje rungtyje nugalėjo  buvusi Utenos DSC auklėtinė, dabar Sporto universiteto 3 kurso studentė Marija Šyvytė (13.98).

stalo_tenisas_(1)
Stalo_tenisas_1
1/2

Kovo 14 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo 32 berniukai iš visos Lietuvos. Varžybose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Edgaro Koveros auklėtiniai Milvydas Petruškevičius ir Vajus Tendzegolskis.
Puikiai dvejetų varžybose pasirodė uteniškis Milvydas Petruškevičius  su Augustu Griška (Širvintų SC ), kurie iškovojo sidabro medalius, nusileidę tik Panevėžio SC sportininkams.
Asmeninėse varžybose Milvydas Petruškevičius iškovojo 10 vietą, Vajus Tendzegolskis – 30.

Nedas_BSC-2021
Viktoras_BSC-2021
1/2

Klaipėdoje dvi dienas vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas, kuriose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos plaukikai. Lietuvos delegacijos sudėtyje dalyvavo du Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Aleksandro Diomino auklėtiniai Viktor Dudko ir Nedas Giedraitis.
Estafetiniame plaukime 4x100 m laisvu stiliumi buvo iškovoti aukso medaliai ir pagerintas Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordas. Šalies rekordininku ir aukso medalio laimėtoju tapo ir uteniškis Viktor Dudko, kartu su komandos draugais Matu Činga, Roku Jazdausku ir Kirilu Stepanovu.
Individualiuose plaukimuose sidabro medalį iškovojo Viktor Dudko (50 m l/st.-24,75), Nedas Giedraitis plaukdamas 100 m delfinu (57,72) iškovojo bronzos medalį.

Kovo 4 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai.
Puikų rezultatą varžybose parodė Rytis Malakauskas (trenerė Jurgita Kirilovienė), kuris 60 metrų bėgimo rungtyje (7,70 s) iškovojo sidabro medalį, į priekį praleisdamas tik Vilniaus komandos lengvaatletį. Uteniškiui nesutrukdė karantino uždarytos sporto salės aplenkti didmiesčių sportininkus, jo ryžtas ir atkaklumas, tai savybės kurios veda sportininką į priekį. Aukšto meistriškumo sportininkai, pagal patvirtintus federacijų patvirtintus sąrašus, jau keletą savaičių treniruojasi  sporto salėse, kur gali ruoštis ateinantiems startams.

20210306_140939
20210306_141201
received_184353536783546
1/3

Kovo 5-6 d.   Kauno A. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas. Utenos DSC auklėtinis Simonas Bakanas varžėsi rutulio stūmimo rungtyje ir iškovojo pirmąją vietą. Sportininkas 6 kg. rutulį  nustūmė 17,52 m., pagerino asmeninį ir Utenos rajono rekordus ir tik 23 cm. pritrūko iki Europos U 20 čempionato normatyvo. Simoną treniruoja trenerė V. Zarankienė.

Vasario 24 - kovo 4 dienomis Vokietijoje, Oberzdorfe mieste, vyks Pasaulio suaugusiųjų slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvaus Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Ieva Dainytė, Emilija ir Gabija Bučytės (trenerė Svetlana Dervinienė).

Utenos DSC auklėtinių startai:

• 2021-02-24 -           5 km laisvu stiliumi;
  • 2021-03-04 -           mišri estafetė 4x5 km (2 dalyvės klasika, 2 dalyvės laisvu stiliumi).

Linkime sėkmės startuose.

Klaipėdoje vyko 2021 m. Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Utenos DSC plaukikai. Puikiai pirmenybėse plaukė Aleksandro Diomino auklėtinis Nedas Giedraitis, kuris plaukdamas 200 metrų peteliške iškovojo trečiąją vietą.
Finaliniuose plaukimuose dar plaukė Viktor Dudko (200 m laisvu stiliumi – 4 vieta), Nedas Giedraitis (50 m peteliške – 5 vieta, 100 m peteliške – 8 vieta) ir Rasa Bartasūnaitė (50 m peteliške – 8 vieta).

20210220_153739
20210220_163914
20210220_163932
20210220_164014
1/4

Vasario 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos.  Puikiai sekėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro ir Utenos lengvosios atletikos klubo auklėtiniams, kurie į Uteną parvežė aukso ir bronzos medalius.
Lietuvos čempionės  vardą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Ieva Zarankaitė, kuri 4 kg. rutulį nustūmė 16.08 m. Šioje rungtyje trečią rezultatą parodė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 12,88. Vyrų rutulio stūmimo rungtyje varžėsi Simonas Bakanas, Sportininkas 7 kg. rutulį nustūmė 15.42 m. ir pagerino Utenos rekordą.
Buvęs Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar  Vilniaus universiteto studentas ir trenerės T. Krasauskienės auklėtinis  Paulius Ivaškevičius varžėsi trišuolio rungtyje. Sportininkas nušoko 14,14 m.  ir užėmė ketvirtąją vietą. Iki prizinio apdovanojimo pritrūko vos 15 cm. Vyrų 400 m. rungtyje startavo  dar vienas trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar studijuojantis Lietuvos sporto universitete, pas trenerę N. Sabaliauskienę,  Mažvydas Bivainis. Sportininkas distanciją įveikė per 53,33 ir parodė dešimtą rezultatą.
Susumavus visus iškovotus taškus rajonų grupėje Utena užėmė ketvirtąją vietą, o antroje klubų grupėje Utenos lengvosios atletikos klubas iškovojo trečiąją vietą.

GirlsCampaign_Logo_Colour_Positive
Radvile_Maigyte
Rusne_Pupelyte
vikruoliu_taures_logotipas_b
1/4

Finišavo Lietuvos krepšinio federacijos ir Lietuvos moterų rinktinės iššūkiai, kuriuose dalyvavo didžiulis būrys jaunųjų krepšininkių iš Lietuvos ir užsienio, tarp kurių ir Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšininkės.
Atskirų iššūkių nugalėtojomis tapo Radvilė Maigytė ir Rusnė Pupepytė (trenerė Aurimė Daiva Ališauskaitė).
Pasibaigus Lietuvos moterų rinktinės iššūkiams, Lietuvos krepšinio federacija vykdo konkursą „Vikruolių iššūkiai“, kurių metu iššūkius meta pačios mergaitės.
Vaikai mėgsta iššūkius, jiems patinka rungtis bei lyginti savo gebėjimus su bendraamžiais. „Vikruolių iššūkiai“ tęsis kol tik bus norinčių juose dalyvauti. Karantino sąlygomis jie suteiks jaunosioms krepšininkėms galimybę rungtis nuotoliniu būdu.
Bus labai įdomu stebėti krepšininkių fantaziją kuriant pratimus, bei įnirtingas virtualias kovas už Vikriausios vikruolės titulą.
Vikriausia vikruole vadintis norinti mergaitė turės nepraleisti nei vieno iššūkio, daugiausiai kartų nugalėti, bei visus pratimus atlikti techniškiausiai.

20210205_151031
20210205_171620
1/2

Vasario 5 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės atviros varžybos. Uteną atstovavo trys Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai. Federacijos  taurę iškovojo Ieva Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 15,24. Ievos sesė ir komandos draugė Eglė Zarankaitė rutulį nustūmė 12,47 ir užėmė trečiąją vietą.  400 metų distancijoje varžėsi Mažvydas Bivainis.  Sportininkas šią distančiją įveikė per 53,76  ir užėmė aštuntą vietą. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.