Vasario 24 - kovo 4 dienomis Vokietijoje, Oberzdorfe mieste, vyks Pasaulio suaugusiųjų slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvaus Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Ieva Dainytė, Emilija ir Gabija Bučytės (trenerė Svetlana Dervinienė).

Utenos DSC auklėtinių startai:

• 2021-02-24 -           5 km laisvu stiliumi;
  • 2021-03-04 -           mišri estafetė 4x5 km (2 dalyvės klasika, 2 dalyvės laisvu stiliumi).

Linkime sėkmės startuose.

Klaipėdoje vyko 2021 m. Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Utenos DSC plaukikai. Puikiai pirmenybėse plaukė Aleksandro Diomino auklėtinis Nedas Giedraitis, kuris plaukdamas 200 metrų peteliške iškovojo trečiąją vietą.
Finaliniuose plaukimuose dar plaukė Viktor Dudko (200 m laisvu stiliumi – 4 vieta), Nedas Giedraitis (50 m peteliške – 5 vieta, 100 m peteliške – 8 vieta) ir Rasa Bartasūnaitė (50 m peteliške – 8 vieta).

20210220_153739
20210220_163914
20210220_163932
20210220_164014
1/4
start stop bwd fwd

Vasario 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos.  Puikiai sekėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro ir Utenos lengvosios atletikos klubo auklėtiniams, kurie į Uteną parvežė aukso ir bronzos medalius.
Lietuvos čempionės  vardą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Ieva Zarankaitė, kuri 4 kg. rutulį nustūmė 16.08 m. Šioje rungtyje trečią rezultatą parodė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 12,88. Vyrų rutulio stūmimo rungtyje varžėsi Simonas Bakanas, Sportininkas 7 kg. rutulį nustūmė 15.42 m. ir pagerino Utenos rekordą.
Buvęs Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar  Vilniaus universiteto studentas ir trenerės T. Krasauskienės auklėtinis  Paulius Ivaškevičius varžėsi trišuolio rungtyje. Sportininkas nušoko 14,14 m.  ir užėmė ketvirtąją vietą. Iki prizinio apdovanojimo pritrūko vos 15 cm. Vyrų 400 m. rungtyje startavo  dar vienas trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar studijuojantis Lietuvos sporto universitete, pas trenerę N. Sabaliauskienę,  Mažvydas Bivainis. Sportininkas distanciją įveikė per 53,33 ir parodė dešimtą rezultatą.
Susumavus visus iškovotus taškus rajonų grupėje Utena užėmė ketvirtąją vietą, o antroje klubų grupėje Utenos lengvosios atletikos klubas iškovojo trečiąją vietą.

GirlsCampaign_Logo_Colour_Positive
Radvile_Maigyte
Rusne_Pupelyte
vikruoliu_taures_logotipas_b
1/4

Finišavo Lietuvos krepšinio federacijos ir Lietuvos moterų rinktinės iššūkiai, kuriuose dalyvavo didžiulis būrys jaunųjų krepšininkių iš Lietuvos ir užsienio, tarp kurių ir Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšininkės.
Atskirų iššūkių nugalėtojomis tapo Radvilė Maigytė ir Rusnė Pupepytė (trenerė Aurimė Daiva Ališauskaitė).
Pasibaigus Lietuvos moterų rinktinės iššūkiams, Lietuvos krepšinio federacija vykdo konkursą „Vikruolių iššūkiai“, kurių metu iššūkius meta pačios mergaitės.
Vaikai mėgsta iššūkius, jiems patinka rungtis bei lyginti savo gebėjimus su bendraamžiais. „Vikruolių iššūkiai“ tęsis kol tik bus norinčių juose dalyvauti. Karantino sąlygomis jie suteiks jaunosioms krepšininkėms galimybę rungtis nuotoliniu būdu.
Bus labai įdomu stebėti krepšininkių fantaziją kuriant pratimus, bei įnirtingas virtualias kovas už Vikriausios vikruolės titulą.
Vikriausia vikruole vadintis norinti mergaitė turės nepraleisti nei vieno iššūkio, daugiausiai kartų nugalėti, bei visus pratimus atlikti techniškiausiai.

20210205_151031
20210205_171620
1/2

Vasario 5 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės atviros varžybos. Uteną atstovavo trys Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai. Federacijos  taurę iškovojo Ieva Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 15,24. Ievos sesė ir komandos draugė Eglė Zarankaitė rutulį nustūmė 12,47 ir užėmė trečiąją vietą.  400 metų distancijoje varžėsi Mažvydas Bivainis.  Sportininkas šią distančiją įveikė per 53,76  ir užėmė aštuntą vietą. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.

Vasario 8-14 dienomis Suomijoje, Vuokati mieste, vyks Pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvaus Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Ieva Dainytė, Emilija ir Gabija Bučytės (trenerė Svetlana Dervinienė).

• 2021-02-09 -                    1,4 km sprintas (klasika);
  • 2021-02-11 -                    5 km laisvu stiliumi;
  • 2021-02-13 -                    mišri estafetė 4x3,3 km (2 dalyvės klasika, 2 dalyvės laisvu stiliumi).

Apdovanotas 2020 metų Utenos rajono plaukimo rekordininkas Nedas Giedraitis (treneris Aleksandras Diominas). Nedas 2020 metais pagerino net 5 rajono rekordus:

25 metrų baseine:
50 m peteliške                    – 26,08;
100 m peteliške                  - 1.01,19.

50 metrų baseine:
50 m peteliške                                          - 25,61;
100 m peteliške                  - 58,05;
200 m peteliške                  - 2.21,12.

Nedas apdovanotas plaukimo klubo „Linksmasis delfinas“ prizu.

Utenos daugiafunkcis sporto centras prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13 dieną 8.00 valandą daugiafunkcio sporto centro languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės.
Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ primenamas 1991 metų sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedami Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

Skiepijimo vieta Utenoje įrengta Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšinio salėje (J. Basanavičiaus g. 56). Čia bus skiepijami visi Utenos rajono gyventojai, atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro nustatytą skiepijimo tvarką.

Nedas Giedraitis_II_vieta_50_pet
Nedas_Giedraitis
1/2

Gruodžio 17-19 d. Klaipėdoje, 50 m baseine, vyko 2020 m. atviras Lietuvos plaukimo čempionatas. Beveik 250 plaukikų ne tik iš Lietuvos susirinko išsiaiškinti, kas yra greičiausi. Sėkmingai čempionatas susiklostė Aleksandro Diomino auklėtiniui Nedui Giedraičiui, jaunių įskaitoje jis iškovojo tris medalius. Nedas, plaukdamas 50 metrų peteliške, buvo antras (25,61) ir du bronzos medalius iškovojo plaukdamas 200 m (2.11,83) ir 100 m (58,05) peteliške. Kiti Utenos DSC plaukikai Viktoras Dudko (treneris Aleksandras Diominas) ir Rasa Bartasūnaitė (trenerė Daiva Šiukščienė) gerino savo asmeninius rekordus individualiose rungtyse, kovojo dėl teisės plaukti finaliniuose plaukimuose ir plaukė juose. Šiame čempionate Nedas Giedraitis ir Viktoras Dudko įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvus.