IMG_6998
IMG_7032
1/6
start stop bwd fwd

Paskutinio liepos mėnesio penktadienio popietę Utenos multifunkcinėje aikštelėje įvyko pirmoji Aukštaitijos krepšinio fiesta 3x3, kurioje dalyvavo 40 komandų. Pirmosios Aukštaitijos krepšinio fiestos varžybos 3x3 pritraukė įvairaus amžiaus krepšinio mėgėjų ir jaunųjų talentų iš Vilniaus, Kauno, Anykščių, Ukmergės, Biržų, Kupiškio, Utenos ir kitų regiono miestų.

Labai džiugu, kad nauja iniciatyva organizuoti krepšinio fiestos varžybas, kurioms Sporto rėmimo fondas skyrė finansavimą, sulaukėme tikrai didelio skaičiaus dalyvių, bei žiūrovų. Turėjome puikias sąlygas, aukšto lygio varžybų aptarnavimą ir įvairiuose turnyruose žaidusių žaidėjų delegacijų, kas skatina siekti dar aukštesnių tikslų kituose etapuose. Aukštaitijos krepšinio fiestą vykdė Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, kartu su Utenos daugiafunkciu sporto centru.

Varžybų dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas.

Atskirose amžiaus grupėse nugalėjo“ Užpaliai“, „MAMUMAB“, „Utenos vilkai“, „Nosted“, „Eglutė“, „Snaiperio akiniai“, „Be pavadinimo“, „Kaunas“, „Vikriausios mergaitės“, „Žaibas“.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja švietimo, mokslo ir sporto ministerija, švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

20210801_161613
received_2619118271731100
1/2

Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Ogrės mieste (Latvija) vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunimo ir jaunių komandiniai čempionatai. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro, trenerės Vitos Zarankienės auklėtinis Simonas Bakanas. Sportininkas varžėsi rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse. Diską sportininkas nuskraidino 51 metrą 34 centimetrus ir tapo Baltijos šalių jaunimo čempionu. Rutulį Simonas nustūmė 16 metrų 38 centimetrus ir iškovojo antrąją vietą. Komandinį čempionatą jaunimo grupėje laimėjo Latvijos komanda, antroje vietoje – Estija, trečioje – Lietuva. Pajėgiausia jaunių komanda – Estija, pralenkusi Latviją ir Lietuvą.

20210727_124007
20210727_145724
20210727_153311
1/3

Liepos 27 d. Vilniuje vyko Baltijos šalių jaunučių komandinis čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir du Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai Evelina Biveinytė (rutulio stūmimas) ir Rytis Malakauskas.(100 m.). Abu sportininkai užėmė šeštąsias vietas.
Komandinį čempionatą kaip ir pernai laimėjo Estijos komanda, antri – latviai, varžybų šeimininkai liko treti.

1/7

Krepšinio ir virvės traukimo varžybomis baigėsi 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės.

Krepšinio veteranų grupėje pirmąją vietą iškovojo Užpalių seniūnijos krepšininkai (Tadas Vaškelis, Remigijus Glinskas, Paulius Tarvydas, Tomas Šileikis), antri buvo Kuktiškių ir treti Utenos seniūnijų atstovai.

Vyrų krepšinio varžybose antri metai iš eilės nenugalimi buvo Saldutiškio seniūnijos krepšininkai (Remigijus Guiga, Ignas Jackevičius, Laurynas Rudis), antri Leliūnų seniūnijos sportininkai iri treti Daugailių seniūnija.

Moterų tarpe nugalėjo Leliūnų seniūnija (Ugnė Kučinskaitė, Eidvylė Gasiulytė, Monika Viburytė, Indrė Gasiulytė).

Stipriausi rajono vyrai dalyvavo virvės traukimo varžybose. Čia nenugalimi buvo leliūniškiai: Mantas Narbutas, Andrius Girčys, Mindaugas Romančiukas, Giedrius Sinica, Ramūnas Zidulis, Gintaras Savičenko ir Valdas Juodka, kurie nugalėtojais tampa jau eilę metų. Antri buvo tauragniškiai ir treti Daugailių seniūnijos stipruoliai.

Seniūnų dvikovės varžybose nugalėjo Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė ir Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas.

Susumavus 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių kompleksinės įskaitos rezultatus „A“ grupėje nugalėjo Leliūnų seniūnija- 52 tšk. (seniūnas Renaldas Būga, sporto organizatorius Vytautas Kirka), antri Utenos- 41 tšk. (seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto Jonas Vilkas) ir treti Užpalių seniūnija- 39 tšk. (seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis).

„B“ grupėje nugalėjo Saldutiškio seniūnija 25 taškai (seniūnas Bronius Šliogeris, sporto organizatorė Reda Šliogerienė), antri su 24 taškais Tauragnų seniūnijos sportininkai (seniūnas Alvydas Danauskas, sporto organizatorė Jūratė Šinkūnienė), treti Kuktiškių seniūnija (24 tšk.) (seniūnas Aistis Kukutis, sporto organizatorius Sigitas Rauktys).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės taurėmis ir diplomais.

20210717_134057
IMG_20210717_121533
1/2

2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių stalo teniso varžybose dalyvavo visos seniūnijos. Pirmąją vietą atkaklioje kovoje iškovojo Užpalių seniūnija (Osvaldas Juodelis, Mažvydas Tolvaiša, Rūta Hamilton), antri buvo Utenos seniūnijos ir treti Saldutiškio stalo tenisininkai.

Šachmatų varžybose nugalėjo Leliūnai (Robertas Bubnys, Vytautas Kirka, Vida Strogienė), antri – Sudeikiai ir treti Saldutiškio seniūnija.

Seniūnijų žaidynėse pirmauja Leliūnų ir Tauragnų seniūnijų atstovai.

Nuotrauka Viktorijos Makovskajos

Klaipėdoje baigėsi Šiaurės šalių amžiaus grupių plaukimo čempionatas (Nordic Age Group Championships). Šiose Tarptautinėse varžybose dalyvauja 13-15 m. merginų (2006-2008 m. gim.) ir 14-16 m. vaikinai (2005-2007 m. gim.) iš devynių šalių.

Be varžybų šeimininkų lietuvių čempionate dalyvavo komandos iš Estijos, Latvijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos Farerų salų ir Islandijos.

Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Aleksandro Diomino auklėtinis Viktor Dudko.

Viktoras, plaukdamas 50 metrų laisvu stiliumi buvo ketvirtas (24,42), 100 metrų laisvu stiliumi šeštas (53,75). Aukso medalį iškovojo su Lietuvos vaikinų estafetės komanda 4x100 metrų laisvu stiliumi. Estafetėje startavo Kiril Stepanov, Viktor Dudko, Matas Čiuga ir Danil Žučkov, kurie atkaklioje kovoje įveikė Danijos komandą (3:32,05) ir pagerino šalies vaikinų iki 17 metų rekordą. Nuo šiol jis yra 3:31,80. Treti estafetėje liko norvegai (3:35,49).

Vaikinų estafetėje 4x200 m laisvu stiliumi nugalėtojais tapo Lietuvos rinktinė (Matas Čiuga, Kiril Stepanov, Viktor Dudko ir Džiugas Miškinis). Jų rezultatas – 7:51,61 – yra naujas šalies vaikinų iki 17 metų rekordas. Antrą vietą užėmė norvegai (7:54,84), o treti danai (8:05,55).

Bendrakomandinėje įskaitoje nugalėjo Danija (318 tšk.), antra Lietuva (259 tšk.) ir treti Suomija (231 tšk.).

20210710_133221_m
smiginio_nugaletojai_1
1/2

Toliau vyksta 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Vyko smiginio ir šaškių varžybos.
Smiginio varžybose nugalėtojais tapo daugkartiniai šios sporto šakos nugalėtojai Utenos seniūnijos sportininkai Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas, Laima Zabarauskaitė surinkę 1153 taškus, antri Kuktiškių seniūnijos (1089 taškai) ir treti Vyžuonų seniūnijos (973 taškai) sportininkai. Taikliausi metikai Malvina Rauktytė ir Arvydas Dragūnas.
Šaškių varžybose pirmąją vietą iškovojo Utenos seniūnija (Giedrius Mikšys, Valdas Spalšys, Anelė Krupeckienė), antri buvo Leliūnų ir treti Užpalių sportininkai.
Po šaškių varžybų 2021 metų Utenos rajono seniūnijų žaidynėse pirmauja Utenos ir Tauragnų sportininkai.

2021 07 07-08 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas. 100 m rungtyje antrąją vietą iškovojo Rytis Malakauskas. Antrą dieną bronzos medalius laimėjo Rytis Malakauskas 200 m rungtyje, o Evelina Biveinytė rutulio stūmime. Rytis pateko į Lietuvos jaunučių rinktinę ir liepos 27 d dalyvaus Baltijos šalių jaunučių komandineme čempionate. Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė ir V. Zarankienė

futbolas
moteru_tinklinis
vyru_tinklinis
1/3

Futbolo ir tinklinio varžybomis prasidėjo 2021 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą kaimo gyventojų tarpe, išaiškinti aktyviausias rajono seniūnijas, prisidėti prie turiningo kaimo jaunimo ir paauglių laisvalaikio praleidimo.

Moterų tinklinio varžybose pirmąją vietą iškovojo Tauragnų seniūnijos komanda (Ieva Gineitytė, Edita Danauskė, Laimė Danauskienė, Jūratė Šinkūnienė), antros buvo Leliūnų ir trečios Užpalių seniūnijos tinklininkės.

Vyrų tarpe pirmąją vietą iškovojo Užpalių seniūnija (Erikas Žvironas, Matas Petrėnas, Paulius Markūnas), antri Utenos ir treti Leliūnų seniūnijos tinklininkai.

Futbolo varžybose pirmąją vietą iškovojo Sudeikių seniūnija (Dalius Drebulis, Ramūnas Bulka, Ramūnas Paškevičius, Marius Andrijauskas, Paulius Juodelis), antri buvo Daugailių seniūnijos ir treti – leliūniškiai.

20210702_154514
20210702_155219
20210703_130427
20210703_142254
20210703_142321
1/5

Liepos 2-3 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas.  Dvi antrąsias vietas iškovojo Utenos  daugiafunkcio sporto centro,  trenerės V. Zarankienės auklėtinis Simonas Bakanas. Sportininkas  6 kg. rutulį  nustūmė 16.65, o  1.750 kg. diską nuskraidino 51.69 (sportininko asmeninis pasiekimas ir naujas Utenos rekordas).
Simonas pakviestas į Lietuvos jaunimo rinktinę ir liepos 15-18 dienomis rutulio stūmimo rungtyje varžysis Europos jaunimo čempionate Taline (EST).