-

ARTĖJANTYS RENGINIAI

Daugiafunkcis sporto centras  (K. Donelaičio g. 38)

10.25 d. 14.30 val. U14 berniukų krepšinio čempionatas Utenos DSC – Sostinės KM V

IMG_9229
IMG_9253
IMG_9229
IMG_9253
1/2
start stop bwd fwd

Jau eilę metų vyksta tinklinio turnyras „Seniūnijų taurė-2019“, kurį organizuoja ir vykdo Utenos daugiafunkcis sporto centras. Kaip ir kiekvienais metais, kova tinklinio aikštelėje buvo itin atkakli. Pirmą kartą „Seniūnijų taurę-2019“ iškovojo Daugailių komanda, kurioje žaidė Domas Bajorinas, Miroslav Franckevič, Artūras Baltrūšaitis, Lukas Cėvinskas, Valentyn Girkevič, Lukas Juodvalkis.
Antri buvo Utenos I, treti Utenos RPMC, ketvirti – Utenos II komanda.

IMG_9159
IMG_9184
IMG_9202
1/3

Utenoje vyko atviros asmeninės moterų ir vyrų, bei komandinės smiginio varžybos.
Asmeninėse varžybose, kur dalyviai metė po 8 kartus 3 strėlytes, moterų tarpe nugalėjo Inga Šidlauskaitė (Anykščiai), antra Birutė Kirkienė (Anykščių raj., Mačionys) ir trečia Laima Stasiulionienė (Utena). Vyrų tarpe laimėjo Žydrūnas Požėla (Anykščių raj.), antras Jurgis Krūminis (Utenos raj. Kuktiškės) ir trečias Arvydas Dragūnas (Utena).
Komandinėse varžybose (3 dalyviai) dėl LSD „Žalgiris“  Utenos rajono tarybos prizų, nugalėjo „Žydrūno“ komanda iš Anykščių (Žydrūnas Požėla, Inga Šidlauskaitė, Virginija Bikuvienė), antri buvo „Neprarastieji“ (Gintaras Trimonis, Vaidas Petrauskas, Laima Stasiulionienė) ir treti- „Maigiai“ (Sigitas Maigys, Aldona Zabarauskaitė, Laurynas Maigys).
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti prizais bei medaliais.

01/10

Spalio 16 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Pradinių klasių „A“ pogrupyje mergaičių grupėje nugalėjo Goda Zamolskytė (Aukštakalnio prad. m-kla), antra- Urtė Stasiūnaitė (Aukštakalnio prad. m-kla), trečia- Paulina Paurytė (Krašuonos prog.). Berniukų tarpe nugalėjo Titas Lebednykas (Aukštakalnio prad. m-kla), antras Milvydas Petruškevičius (Krašuonos prog.), trečias Emilis Jankauskas (Aukštakalnio prad. m-kla).
Susumavus mergaičių ir berniukų rezultatus komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniai, antri – Krašuonos progimnazija, treti – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.
Pradinių klasių „B“ pogrupyje mergaičių tarpe nugalėjo Vakarė Zakarkaitė (M/D „Varpelis“), antra Evelina Černiauskaitė (M/D „Eglutė“), trečia Emilija Stankevičiūtė (M/D „Varpelis“). Berniukų grupėje nugalėjo Martynas Jančys (R. Šaltenio prog.), antras- Dovydas Sabas (M/D „Eglutė), trečias- Nojus Purvinis (M/D „Eglutė“).
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo mokykla- vaikų darželis „Eglutė“, antrąją – R. Šaltenio progimnazija, trečiąją – vaikų darželis- mokykla „Varpelis“.

Skaityti daugiau...

2019.10.11-13d. Čekijoje. Karlovy Vary mieste vyko 27-asis Pasaulio SKDUN karate čempionatas. Utenos DSC/ Impulsas komandai šis čempionatas buvo ypač sėkmingas, iškovoti 7-i medaliai. Komandą atstovavo 9 sportininkai. Gabija Paunksnytė, Meda Bružaitė, Evija Juškevičiūtė, Kristina Skorochodovaitė, Emilis Marčenkovas, Domas Stankevičius, Kastytis Stankevičius, Dominykas Žala, Tomas Burokas (treneris Kastytis Stankevičius). Atitinkamose amžiaus grupėse bei svorio kategorijose pasiekti rezultatai: Tomas Burokas I-a vieta Kata rungtyje, Meda Bružaitė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Gabija Paunksnytė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Emilis Marčenkovas II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Kristina Skorochodovaitė II-a vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje, Dominykas Žala III-a vieta sanbon Kumite rungtyje, Kastytis Stankevičius III-a komandinė vieta Kumite (laisvos kovos) rungtyje. Treneris džiaugiasi komandos pastangomis, kurias žingsnis po žingsnio dėjo pasiruošime, bei čempionate kovojant ir kurios davė gerų rezultatų. Oss! Ačiū visiems už palaikymą! Kastytis Stankevičius.

Spalio mėnesį startavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos.
 „B“ diviziono vaikinų varžybose trenerio Ernesto Leipaus auklėtiniai jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionate pirmosiose varžybose susitiko su Sostinės KM III komanda ir nugalėjo rezultatu 80:65.
Trenerio Tomo Mackonio auklėtiniai, dalyvaudami jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionate, vieno taško skirtumu įveikė Vilniaus KM IV komanda 70:69.
Netrukus kovas pradės trenerių Justo Giriūno, Sinilgos Bartaševičiūtės, Kęstučio Čepulio ir Eglės Žygelytės krepšininkai ir krepšininkės.

Krepšinio mėgėjų dėmesiui!!!

Prasideda komandų registracija į

Utenos rajono krepšinio lygos varžybas.

Vardines paraiškas dalyvauti Utenos krepšinio lygos varžybose, siunčiamos elektroniniu paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

iki 2019 m. spalio 21 dienos 10.00 valandos.

01/11

Utenoje vyko reitinginės jau V-osios Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Utenos DSC ir  LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo per 180 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.
Pirmąją dieną vyko suaugusiųjų ir veteranų varžybos.
Moterų veteranių tarpe pirmąją vietą iškovojo Vera Gurtajutė (Daugpilis), antrąją ir trečiąją uteniškės Virginija Liškauskienė ir Liudmila Ivanova.
Vyrų veteranų tarpe nugalėtoju tapo Alvydas Laukaitis (Vilnius), antras Sergej Litovkin (Daugpilis) ir trečias Arminas Lukošaitis (Kaunas).
Moterų tarpe nugalėjo aukščiausią Lietuvos stalo teniso reitingą turinti (13) vilnietė Kornelija Ščiglaitė, antra Almina Saibutytė (Zarasai).
Vytų tarpe nugalėjo Raimondas Žyžys (Vilnius), antras Edgaras Kovera (Utena) ir trečias Einius Steponavičius (Vilnius).
Antrąją varžybų dieną žaidė jaunieji stalo tenisininkai, kurie atvyko iš visos Lietuvos (Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Joniškis, Alytus, Utena ir kt. miestai).
Mergaičių tarpe nugalėjo Deimantė Adlytė (Vilniaus SM Tauras), antra Rusnė Sungailaitė (Kauno raj.) ir trečia Maja Bliumin (Vilnius).
Jaunesnių berniukų tarpe  nugalėjo Mildydas Petruškevičius (Utena), antras Adomas Stasiūnas (Šalčininkai) ir trečias uteniškis Vajus Tendzegolskis.
Vyresniųjų mergaičių tarpe prizininkėmis tapo Karina Ivanauskaitė (Alytus), Rugilė Ulpytė (Joniškis), Nellija Afanasjeva (Preili).
Vyresniųjų berniukų tarpe nugalėjo: Ervinas Uzialo (Vilnius), Jegor Larkov (Vilnius), Augustas Griška (Širvintos).
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurėmis, medaliais diplomais ir asmeniniais prizais.