2017-03-31_Dauniskio_g._I_v
2017-03-31_Visaginas_Ignalina
1/3

Lietuvos mokyklų krepšinio žaidynių zoninės varžybos.

Utenos daugiafunkciame sporto komplekse vyko 2016-2017 moklo metų Lietuvos mokyklų krepšinio žaidynių zoninės varžybos. Mergaičių grupėje, dėl patekimo į tarpzonines varžybas, kovojo dvi komandos.  Rezultatu 33:32 Utenos Aukštakalnio progimnazistės įveikė Visagino „Verdenės“ gimnazijos rinktinę

. Komandoje žaidė Urtė Steponėnaitė, Indrė Gasiulytė, Norita Čižaitė, Arminta Petraitytė, Gerda Pakietūraitė, Andrė Treinytė, Goda Svarauskaitė, vadovavo mokytoja Audronė Račkauskienė. Berniukų grupėje rungtyniavo trys komandos. Pirmąją vietą ir teisę dalyvauti sekančiame etape iškovojo Utenos Dauniškio gimnazistai, vadovaujami Kristinos Skorochodovaitės. Komandoje žaidė Rytis Jasinevičius, Dovydas Zaranka, Edvinas Kirvelis, Arijus Maniušis, Lukas Miškinis, Marius Šileikis, Pijus Jakimavičius, Žanas Ramoškis, Mantas Treinys, Aironas Sadainikas. Antrąją  vietą  laimėjo  Visagino „Verdenė Visagino „Verdenės“ gimnazija, trečiąją - Ignalinos Vidiškių gimnazija. Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio tarpzoninės varžybos vyks balandžio 28-30 d. Vieta dar tikslinama.