Antroje rajono krepšinio lygoje

Baigėsi vasario – balandžio mėnesiais vykusios Utenos rajono II krepšinio lygos varžybos. Mažajame finale susitiko Utenos DSC 1 ir „Melga“ komandos. Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržė Utenos DSC 1 komanda, „Melga“ vis mažindavo atsilikimą, bet pralaimėjo varžybas 59:74, Utenos DSC 1 komanda iškovojo trečiąją vietą. Didžiajame finale susitiko praeitų metų antros vietos laimėtoja „EIRIF“ su naujoke Užpalių 35 +. Vyko atkakli kova aikštelėje, po dviejų kėlinių komandas teskyrė 2 taškai (30:28), trečiajame kėlinyje „EIRIF“ komandos spurtas (24:8) nulėmė varžybų baigtį. Varžybos baigėsi rezultatu 67:53 ir „EIRIF“ komandai įteikta nugalėtojų taurė. Aukso medalius iškovojo: Andrius Kviklys, Mantas Merkys, Šarūnas Mickevičius, Marius Brazas, Egidijus Udras, Ernestas Kapočius, Šarūnas Tuskenis, Ričardas Tverijonas, Donatas Brukštus, Gediminas Lapė, Eimantas Slapšys, Gediminas Norvilas, Aurimas Sirvydis, Paulius Stanevičius, Vytautas Ostrauskas. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas „EIRIF“ komandos  žaidėjas Aurimas Sirvydis, o rezultatyviausiu - Užpalių 35+ komandos žaidėjas Mindaugas Didžgalvis . Rajono krepšinio maratonas tęsiasi. Balandžio mėnesį startavo Utenos rajono trečioji lyga ir „Utenos rajono miestelių taurė- 2017“.