Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Palangoje vyko Lietuvos žiemos sezono lengvosios atletikos ilgų metimų čempionatas

Balandžio 28-29 dienomis Palangoje vyko Lietuvos žiemos sezono lengvosios atletikos ilgų metimų čempionatas, kuriame dalyvavo ir  olimpiečiai Zinaida Sendriūtė bei  Andrius Gudžius.  Uteną atstovavo 4 Utenos DSC auklėtiniai, treniruojami  trenerės Vitos  Zarankienės. Disko metimo rungtyje  jaunimo grupėje  Marija Šyvytė iškovojo  III vietą. Sportininkė  1 kg. diską nuskraidino 35 metrus 33 centimetrus. Marija dalyvavo ir „Palangos taurės“  varžybose, rutulio (4 kg.) stūmimo rungtyje, kur pagerinusi asmeninį  rekordą (12,20) iškovojo II vietą. Eglė Zarankaitė  varžėsi   disko  metimo rungtyje jaunių grupėje.   Sportininkė diską numetė  33 metrus 38 centimetrus ir iškovojo III vietą. Į finalinį aštuntuką pateko ir Edvinas Grižas.  Sportininkas dalyvavo disko metimo rungtyje jaunimo grupėje. 1,750 kg. diskas  nuskrido 38 metrus 74 centimetrus ir galutinėje šis rezultatas įskaitoje buvo šeštas.