Utenos rajono moterų krepšinio varžybos

Baigėsi atviros Utenos rajono moterų krepšinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Po vieno rato varžybų superfinale dėl 3-4 vietų susitiko „Rankininkių II“ ir „Kupiškio“ komandos

. Pajėgesnės buvo „Kupiškio“ atstovės, kurios įveikė varžoves 39:22 ir iškovojo trečiąją vietą. Pagrindiniame finale dėl nugalėtojų vardo susitiko „ Utenos DSC“ ir „Padruškių“ komandos. Pajėgesnės buvo Utenos DSC jaunosios krepšininkės, kurios varžoves įveikė rezultatu 57:35 ir iškovojo Utenos DSC taurę. Nugalėtojų komandoje žaidė: Vaineta Gričiūtė, Agnė Deveikytė, Monika Baravykaitė, Austina Tarvydaitė, Iveta Baliukevičiūtė, Rugilė Juozelskytė, Eidvylė Gasiulytė, Eva Pernavaitė, Monika Viburytė, Andrė Treinytė, Greta Trapnauskaitė, Ugnė Kučinskaitė, Arminta Petraitytė (trenerė Eglė Žygelytė). Antros liko „Padruškių“ krepšininkės. Naudingiausia finalo žaidėja pripažinta Greta Tarpanauskaitė (Utenos DSC), rezultatyviausia – Laura Celiešiūtė („Padruškės“).