lengvoji3Medium
lengvojiMedium
1/3

Baltijos šalių lengvosios atletikos  jaunių čempionatas

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Valmieroje vyko  Baltijos šalių lengvosios atletikos  jaunių čempionatas.

Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje dalyvavo ir du Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai Eglė Zarankaitė  (trenerė Vita Zarankienė) ir Modestas Katinas (trenerė Jurgita Kirilovienė).  Prizinę trečią vietą disko metimo rungtyje iškovojo Eglė Zarankaitė  (37.65).  Modestas 400 m. distancijoje užėmė 5 vietą (53,90), o su Lietuvos rinktine estafetiniame bėgime 4x400 m  - trečiąją (3:23.17,3). Lietuvos komanda šias varžybas buvo laimėjusi paskutinius septynis kartus iš eilės, bet nugalėti aštuntą kartą nepavyko. Viskas sprendėsi paskutinėje rungtyje – vaikinų 4×400 m estafetėje. Laimėję šią rungtį estai pasivijo taškų skaičiumi lietuvius (po 273) ir, turėdami viena individualia pergale daugiau (15 prieš 14), tapo čempionato nugalėtojais. Trečioje vietoje liko šeimininkai latviai (251).