IMG_4866
IMG_4871
1/5

Mokinių smiginio varžybos

Spalio 18 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Susirinko gausus būrys mokinių nuo pradinukų iki gimnazistų.

Mažiausiųjų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Julija Dutko (Aukštakalnio progimnazija „Žiburio“ skyrius) Justė Bernotaitė(M/D „Eglutė“), Orestas Zarkovskij (Krašuonos progimnazija), Aivaras Rukšys (M/D „Eglutė“). Komandinėje įskaitoje pirmąsias vietas iškovojo Krašuonos progimnazijos II komanda ir mokyklo vaikų darželio „Eglutė“ smiginio mėgėjai. Kaimo vietovių 8 klasių ir jaunesnių grupėje nugalėtojais tapo: Deimantė Bikutė ir Augustas Ruzgas iš Saldutiškio pagrindinės mokyklos. Komandinėje įskaitoje pergalę šventė Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus mokiniai. Miesto mokyklų 8 klasių ir jaunesnių grupėje nugalėjo: Evelina Pakėnaitė ir Deinoras Povilėnas iš R. Šaltenio progimnazijos. R. Šaltenio progimnazija nugalėjo ir komandinėje įskaitoje. Vyriausiųjų, gimnazistų grupėje pirmąsias vietas iškovojo: Deimantė Araminaitė (380 tšk.) iš „Saulės“ gimnazijos ir Žilvinas Varna (390 tšk.) startavęs individualiai. Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo „Saulės“ gimnazijos mokiniai. Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos DSC taurėmis, diplomais, prizininkės – diplomais. Mokiniai, asmeninėje įskaitoje iškovoję prizines vietas - medaliais ir diplomais.