Kovo 21 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybos vyko dvejose grupėse: Utenos rajono mokyklų 5-8 klasių mokinių grupė (kaimo vietovių 5-10 klasių mokiniai) ir Utenos rajono gimnazijų rinktinių grupė. Pirmojoje grupėje Utenos DSC taurė iškovojo Užpalių gimnazijos tinklininkai: Gytis Malinauskas, Osvaldas Juodelis, Lukas Vaškelis, Augustinas Kubiliūnas, Tomas Gaučys, Radvilė Tolvaišaitė, Sonata Bareikytė, Gintarė Malinauskaitė. Antrojoje grupėje dėl Utenos DSC taurės tinklinio aiškelėje varžėsi 4 komandos (Dauniškio I ir II, A. Šapokos ir Užpalių gimnazijos). Vyko atkakli kova, daugeliui rungtynių prireikė trečių setų. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo A. Šapokos gimnazistai: Juozapas Venslovas, Dovydas Kabišaitis, Marius Jackevičius, Edgaras Mikalauskas, Rolandas Kraujalis, Ignas Kurkulis, Klaidas Bubulis, Danielius Čekas, Marius Vaičiūnas. Antrąją vietą iškovojo Daunikšio II komanda, trečiąją – Dauniškio I komanda, ketvirtąją – Užpalių gimnazijos tinklininkai.