Vasario 10-11 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai (treneriai Svetlana ir Stasys Derviniai).

Pirmąją dieną 3 km klasikiniu stiliumi distancijoje jaunių grupėje nugalėtoja tapo Ieva Dainytė, vaikų grupėje Velta Lašinskaitė iškovojo antrąją vietą (3 km laisvuoju stiliumi).

Antrąją dieną jaunių grupėje 3 km laisvuoju stiliumi distancijoje nugalėjo Ieva Dainytė, antra - Emilija Bučytė, trečia – Lauryna Ančerytė.

Vasario 12 dieną Ignalinoje vyko SKIGO slidinėjimo maratonas. Elito grupėje čempione tapo Ieva Dainytė, antrąją vietą iškovojo Emilija Bučytė.