Birželio pirmąją Į Utenos „Utenio“ stadioną nuo pat ryto rinkosi jaunieji lengvaatlečiai iš visos Lietuvos. Vyko Lietuvos lengvosios atletikos  vaikų (gim. 2003 m. ir jaun.) pirmenybės.  Šiuo renginiu buvo paminėta  Tarptautinė vaikų diena bei šios varžybos įtrauktos į varžybų sąrašą, kuriose propaguojama Pasaulio lengvosios atletikos diena. Dalyvavo per 430 sportininkų.Mergaitės ir berniukai  varžėsi dėl apdovanojimų dvylikoje rungčių.  Nugalėtojai ir prizininkai  buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir specialiais,  Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prizais,  4-6 vietas užėmę sportininkai – diplomais. Dėl apdovanojimų varžėsi ir Utenos DSC aulklėtiniai. Antrąją  vietą disko metimo rungtyje iškovojo Evelina Leiputė. Jos mestas diskas skriejo 25,75.  Prizinę penktą vietą iškovojo Sandra Pervenytė. Sportininkė 600 m distanciją įveikė per 1.50,70. Į finalinį aštuntuką pateko ir Indrė Vazulytė. Mergaitė rungtyniavo 60 m distancijoje ir tarp  40 dalyvių užėmė 8 vietą. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.