Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

20190809_183036
20190811_161957
1/3
start stop bwd fwd

Rugpjūčio 7-11 dienomis Norvegijos mieste Sandnes vyko  Europos lengvosios atletikos komandinis čempionatas. Šiais metais Lietuvos rinktinė varžėsi pirmoje lygoje. Viso startavo 11 komandų. Kiekvienoje rungtyje dalyvavo po vieną geriausią šalies atstovą.
Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir uteniškė Ieva Zarankaitė. Sportininkė liepos 27 d. vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate iškovojo du aukso medalius ir užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse.
Komandiniame čempionate Ieva pirmoji iš lietuvių tapo prizininke ir disko metimo rungtyje ir užėmė trečiąją vietą (55,08 m). Rutulį  Ieva nustūmė 15,38 m ir parodė šeštą rezultatą. Į komandos taškų kraitį Ieva įnešė  15 taškų,  daugiau už ją iš lietuvių komandos surinko tik Simas Bertašius (17 tšk.).

Plačiau: lengvoji.lt