274898682_5666334803383764_2045180450244906758_n
274942119_5666334666717111_5424909119956860011_n
1/2

Vasario 26 d. Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Viena pirmųjų rungčių - rutulio stūmimas moterims.
Utenos DSC atstovavo net trys sportininkės. Čempionės titulą apgynė Ieva Zarankaitė. Sportininkės sviestas rutulys nuskrido 16 metrų 30 centimetrų. Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje ir trečias iš eilės laimėtas čempionatas. Eglė Zarankaitė rutulį nustūmė 12 metrų 68 centimetrų ir antrus metus iš eilės iškovojo trečiąją vietą. Sportininkei iki antros vietos pritrūko vos 10 centimetrų. Lietuvos čempionate, rutulio stūmimo rungtyje debiutavo Evelina Biveinytė. Jaunoji sportininkė rutulį nustūmė 9.82 ir užėmė septintą vietą. Visos merginos pagerino savo sezono asmeninius rezultatus.
Gerai čempionate dalyvavo ir buvę Utenos Sporto centro auklėtiniai. Lietuvos sporto universiteto pirmo kurso studentas Simonas Bakanas rutulį nustūmė 15 metrų 74 centimetrus ir iškovojo penktąją vietą. Mažvydas Bivainis rungtyniavo 400 m. distancijoje ir užėmė aštuntą vietą (51.86).
Čempionato metu buvo apdovanotas Utenos lengvosios atletikos klubas, kuris Lietuvos federacijos taurės varžybose, antroje rajonų grupėje, iškovojo antrąją vietą.
Klubą atstovavo Ieva Zarankaitė, Eglė Zarankaitė, Evelina Biveinytė ir Simonas Bakanas.