20230218_152242
20230218_153142
received_891847728733429
1/4

Vasario 18-19 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Puikiai čempionate startavo Utenos daigiafunkcio sporto centro auklėtiniai. Moterų rutulio stūmimo rungtyje dominavo geriausią šalies sezono rezultatą fiksavusi ir jau ketvirtą kartą iš eilės laimėjusi čempionatą Ieva Zarankaitė (16.94 m). Antrą vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Eglė Zarankaitė (13.12 m).

Tarp vyrų geriausiai pasirodė buvęs sporto centro auklėtinis, dabar LSU antro kurso studentas Simonas Bakanas, Sportininkas rutulį nustūmė 16 metrų 84 centimetrus ir pirmą kartą iškovojo Lietuvos čempiono titulą. Lietuvos čempionate dalyvavo ir jaunieji sporto centro auklėtiniai. Laurynas Maigys varžėsi vyrų trišuolio rungtyje, kur pateko į finalą ir užfiksavo septintą rezultatą (13.31 m.), Evelina Biveinytė varžėsi rutulio stūmimo rungtyje ir nustūmusi rutulį 9 metrus 64 centimetrus užėmė 11 vietą. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.