20230613_183448
20230613_184119
20230613_184230
1/5

Birželio 13 d. Kaune vyko Kauno miesto jaunimo ir suaugusių čempionatas, bei Lietuvos studentų čempionatas. Utenos daugiafunkcio sporto centro metikai sėmėsi patirties, kovojo ir rodė aukštus rezultatus.

Puikius rezultatus užfiksavo Eglė Zarankaitė, kuri tapo Lietuvos studentų ir Kauno miesto čempione disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse. Eglės mestas diskas skriejo 53.62 m. - tai naujas asmeninis rekordas ir normatyvas į Pasaulio studentų žaidynes. Rutulį Eglė nustūmė 13.02 m.

Jaunesnieji uteniškiai varžėsi jaunimo grupėje su vyresniais varžybų dalyviais. Disko metime trečiąją vietą iškovojo Evelina Biveinytė. Jos diskas skriejo 35, 06 m., ketvirtą vietą disko metime užėmė Ąžuolas Samušis. Sportininkas 1,750 kg. diską numetė 29.39 m. Varžyvose dar dalyvavo Ignas Pumputis ir Erikas Dručkus, kuriems šios varžybos buvo pirmosios išvykoje.