FB_IMG_1691394021414
received_1133281274298753
received_284531807502271
1/5

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos komandinis čempionatas – Latvijos prezidento taurė. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir uteniškė Ieva Zarankaitė. Sportininkė varžėsi rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse, iškovojo aukso medalius ir ketvirtą kartą iškovojo Baltijos šalių čempionės vardą. Rutulį Ieva nustūmė 16,01, tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Geriausiu bandymu Ieva diską nuskraidino 59,06. Šios varžybos tai paskutinis startas prieš svarbiausias šių metų varžybas - Pasaulio čempionatą, kuris vyks rugpjūčio 19-27 dienomis Budapešte (Vengrija).

Liepos 28 - rugpjūčio 8 dienomis Chengdu (Kinija) vyksta Pasaulio studentų žaidynės, kuriose teisę dalyvauti išsikovojo ir uteniškė, Vilniaus universiteto studentė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rugpjūčio 5 d. varžėsi disko metimo rungtyje ir užėmė 11 vietą. Tolimiausiu bandymu Eglė diską numetė 49,97 ir šiomis varžybomis užbaigė 2023 m. vasaros sezoną.