Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

2015 lapkričio 6 d. Panevėžyje vyko lengvosios atletikos Jaunučių ir vaikų "Aukštaitijos taurės 2016" (I etapo) varžybos. Į varžybas atvyko daug jaunųjų atletų, kurie dalyvavo sprinto, šuolio, metimų ir vidutinių nuotolių rungtyse. Gerai startavo Utenos sportininkai. Jaunučių grupėje 60 m rungtyje nugalėtoja buvo Fausta Rutkauskaitė, 200 m rungtyje sportininkė užėmė II vietą. Vaikinų tarpe 200 m rungtyje Mažvydas Bivainis užėmė II vietą, o 60 m rungtyje - III vietą. Šuolio į tolį rungtyje 4 cm iki prizinės vietos pritrūko Ingridai Danilovaitei, sportininkė užėmė 4 vietą.
Vaikų grupėje II vietą  500 m bėgime iškovojo Ieva Ulevičiūtė, trečiąsias vietas laimėjo: 60 m rungtyje - Liucija Drasdauskaitė, 200 m rungtyje - Sandra Pervenytė, rutulio stūmimo rungtyje - Evelina Leiputė.  Sportininkus treniruoja Mantas Saliamonas, Jurgita Kirilovienė, Vita Zarankienė.