Balandžio 29-30 dienomis Palangoje vyko Lietuvos žiemos sezono lengvosios atletikos ilgų metimų čempionatas. Uteną atstovavo 5 Utenos DSC auklėtiniai, vadovaujami trenerės V. Zarankienės. Aukščiausią vietą iškovojo Marija Šyvytė. Sportininkė  1 kg. diską nuskraidino 36,95 metrus ir  iškovojo III vietą. Į finalinį aštuntuką pateko ir daugiau sportininkų. Eglė Zarankaitė  ieties metimo rungtyje  galutinėje įskaitoje iškovojo  penktą vietą (32,40),  Eimantas Indrašius disko metimo rungtyje užėmė aštuntą vietą (37,44). Kartu vyko ir „ Palngos taurė – 2016“  rutulio stūmimo rungtis. Šiose varžybose III vietą iškovojo Edvinas Grižas. Sportininkas 5 kg. rutulį nustūmė 15,36 ir pagerino asmeninį rekordą. Marija Šyvytė  taip pat  pagerino asmeninį rekordą,  3 kg. rutulį nustūmė 14,27, tačiau šis rezultatas galutinėje įskaitoje  buvo   ketvirtas.