Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunimo, jaunių pirmenybės

Sausio 12-13 dienomis Šiaulių manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunimo, jaunių pirmenybės. Varžybose dalyvavo 28 komandos. Jaunių grupėje Paulius Ivaškevičius šuolio į tolį rungtyje iškovojo 2 vietą (6 metrai 53 cm) ir pakartojo 29 metų senumo Utenos rekordą, o trišuolio rungtyje - pirmą vietą. Mažvydas Bivainis  300 m bėgimo rungtyje iškovojo 2 vietą.  Rutulio stūmimo rungtyje Simonas Bakanas užėmė trečią vietą. Jaunimo grupėje rutulio stūmimo rungtyje Marija Šyvytė iškovojo pirmąją vietą, Eglė Zarankaitė - trečiąją. Modestas Katinas iškovojo antrąsias vietas 600 m ir 300 m bėgimo rungtyse. Sprinto rungtyje (60 m) Lukas Eigėlis užėmė 3 vietą. Vaikinų komanda 4 x 200 estafetėje laimėjo sidabro medalį ir pagerino Utenos rekordą. Utenos DSC lengvaatlečiai jaunimo grupėje bendroje įskaitoje užėmė 2 vietą. Sportininkus treniruoja M.Saliamonas, J. Kirilovienė, V. Zarankienė.