2018-07-27--Ieva-Zarankaite-LC-diskas
2018-07-27-Ieva-Zarankaite-LC-rutulys
1/2

Palangoje baigėsi dvi dienas trukęs 95-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas – generalinė repeticija prieš rugpjūčio 5-12 dienomis Berlyne (Vokietija) vyksiančias Europos pirmenybes.

Du Lietuvos čempionės titulus per kelias valandas iškovojo Utenos DSC auklėtinė,  pastaruoju metu studijuojanti JAV, Ieva Zarankaitė –  sportininkė laimėjo rutulio stūmimą (15,96 m) bei disko metimą (55,62 m). Uteniškė jau yra įvykdžiusi abiejų rungčių Europos čempionato normatyvus, o Palangoje pasiekė geriausius karjeros rezultatus Lietuvos stadionuose ir   užsitikrino  kelialapį į  Europos čempionatą. Disko metimo rungtyje ketvirtą vietą iškovojo Eglė Zarankaitė, dvi penktas vietas (rutulio stūmimo ir disko metimo)  iškovojo Marija Šyvytė. Modestas Katinas 400 m. distancijoje  iškovojo 7 vietą. Į finalinį aštuntuką pateko ir Paulius Ivaškevičius, kuris rungtyniavo trišuolio rungtyje. Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė, M. Saliamonas, V. Zarankienė.