Krašuonos progimnazijos komanda
2015 m. vasario 26 dieną Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi 9 estafetėse. Vyko atkaklios kovos, visi norėjo kuo greičiau ir taisyklingiau įveikti estafetes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai, vadovės I. Janaščienė ir A. Kazlauskienė. Nugalėtojų komandą atstovavo: Titas Augulis, Austėja Dijokaitė, Neda Čiplytė, Austėja Čižaitė, Erikas Jankauskas, Austėja Jučiūtė, Ernestas Petrėnas, Izabelė Žiulytė, Jokūbas Kandratavičius, Naglis Bražėnas, Mindaugas Čižauskas, Rytis Gylys, Lukas Lazauskas, Arminas Pelėda, Justina Bazytė, Agnė Pakštaitė, Austėja Zakarkaitė, Gabrielė Beitaitė. Antrąją vietą iškovojo  „Žiburio" pradinė mokykla, trečiąją – Vyturių progimnazija.