1
2
3
1/3

Gruodžio 1-7 dienomis vyko nuotolinės Utenos daugiafunkcio sporto centro stalo tenisininkų kamuoliuko žongliravimo rakete varžybos. Varžybose dalyvavo 2 grupės sportininkų (pradinio rengimo 2 m. ir meistriškumo ugdymo 3 m). Kiekviena grupė varžėsi atskirai, joms buvo skirtos skirtingo sudėtingumo žongliravimo užduotys. Sportininkai stengėsi kuo daugiau kartų atmušti kamuoliuką be suklydimo, tai daryti jiems sekėsi labai gerai, daug kas pagerino savo pačių asmeninius rekordus. Pradinio rengimo 2 metų grupės nugalėtoju tapo Augustas Merkys, surinkęs daugiausiai taškų. Antrąją vietą iškovojo Karolis Venckus, trečioji vieta - Emiliui Stundžei. Meistriškumo ugdymo 3 metų grupėje vyko atkakli kova tarp sportininkų Vajaus Tendzegolskio ir Kornelijaus Skrytės, kurie surinko po vienodai taškų. Tik po skirtos papildomos užduoties Kornelijus Skrytė tapo varžybų nugalėtoju, antrąją - Vajus Tendzegolskis, kuris atkakliai priešinosi savo varžovui. Bronzos medalis atiteko Milvydui Petruškevičiui.