IMG_7064
IMG_7073
IMG_7074
001/127

Kovo 5 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšinio salėje vyko krepšinio šventė 3x3, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir krepšinio 100-mečiui pažymėti.

Turnyre dalyvavo 39 komandos iš Lietuvos (Kaunas, Šiauliai, Švenčionėliai, Pabradė, Kupiškis, Panevėžys, Molėtai, Utena, Vilnius ir kt.) bei Latvijos miestų (Kraslava, Jurmala).

Merginų ir moterų grupėje nugalėjo Kupiškio TVM komanda (K. Poškaitė, J. Rušėnaitė, V. Stukaitė, D. Balužytė), dramatiškas finalas vyko U11 (2011 metų gimimo ir jaun.) berniukų grupėje, kur nugalėjo svečiai iš Kauno „NKA Goriliukai“ (K. Laurinavičius, M. Jurkšaitis, A. Kanišauskas, P. Krasauskas), U14 berniukų grupėje nepralenkiami buvo svečiai iš Latvijos „Mesmalė Grill 2008“ (E. Briekmanis, K. Petersons, M. Pfeifers, R. Rotcenkovs), U16 grupėje nugalėjo Utenos DSC auklėtiniai „Plintusai“ (T. Didžgalvis, J. Vinikas, M. Tamašauskas), U18 grupėje pirmąją vietą iškovojo uteniškiai „D-Fence“ (A. Griškevičius, J. Kuzma, M. Meigys, J. Pašukys), mėgėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda iš Utenos „Honolulu“ (Ž. Varna, I. Jackevičius, A. Guiga, L. Rudis). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti asmeniniais ir komandiniais prizais, medaliais.