IMG_7666
IMG_7677
IMG_7683
1/4

2022 metų Utenos rajono miestelių krepšinio taurės varžybose nugalėtojų vardą iškovojo Kirdeikių krepšininkai, kurie 53:44 įveikė Daugailių, 42:34 Pakalnių ir 83:63 Vaikutėnų krepšininkus.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Žilvinas Varna, Marius Varna, Aurimas Guiga, Remigijus Guiga, Laurynas Rudis, Aurimas Jakštonis.

Antrąją vietą iškovojo Pakalnių krepšininkai, kurie pajėgesni buvo prieš 54:44 Daugailių ir 67:49 Vaikutėnų krepšininkus.

Trečiąją vietą laimėjo Vaikutėnų sportininkai, kurie įveikė Daugailių krepšininkus rezultatu 45:43.

Rezultatyviausias varžybų žaidėjas – Laurynas Rudis (Kirdeikiai), rezultatyviausias – Andrius Vaičius (Pakalniai).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės taurėmis, diplomais, medaliais.