-

ARTĖJANTYS RENGINIAI

Daugiafunkcis sporto centras (K. Donelaičio g. 38)

02.04 d. 11.00 val. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų stalo teniso (gim. 2006 m. ir jaun.) zoninės varžybos

02.05 d. 11.00 val. Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Utenos DSC – Kauno „Tornado“ KM I

02.05 d. 10.00 val. Utenos miesto salės futbolo varžybos „DSC-Žalgirio taurė“ FK „Dinamo“ - FK „Draco“

02.05 d. 11.00 val. Utenos miesto salės futbolo varžybos „DSC-Žalgirio taurė“ FK „Dyve united“ - FK-2003

Daugiafunkcis sporto centras (Aušros g. 20)

02.05 d. 13.00 val. Utenos rajono krepšinio pirmenybės Finalinės varžybos dėl 3-4 vietų

IMG_7656
IMG_7666
IMG_7677
IMG_7683
1/4
start stop bwd fwd

2022 metų Utenos rajono miestelių krepšinio taurės varžybose nugalėtojų vardą iškovojo Kirdeikių krepšininkai, kurie 53:44 įveikė Daugailių, 42:34 Pakalnių ir 83:63 Vaikutėnų krepšininkus.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Žilvinas Varna, Marius Varna, Aurimas Guiga, Remigijus Guiga, Laurynas Rudis, Aurimas Jakštonis.

Antrąją vietą iškovojo Pakalnių krepšininkai, kurie pajėgesni buvo prieš 54:44 Daugailių ir 67:49 Vaikutėnų krepšininkus.

Trečiąją vietą laimėjo Vaikutėnų sportininkai, kurie įveikė Daugailių krepšininkus rezultatu 45:43.

Rezultatyviausias varžybų žaidėjas – Laurynas Rudis (Kirdeikiai), rezultatyviausias – Andrius Vaičius (Pakalniai).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės taurėmis, diplomais, medaliais.