Spalio 20 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Pradinių klasių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Radvilė Maigytė (M/D „Varpelis“), antra- Adrija Barkauskaitė (Vyturių progimnazija), trečia- Urtė Tučiūtė (Aukštakalnio pradinė mokykla). Berniukų tarpe nugalėjo Vainius Lukošius (Aukštakalnio pradinė mokykla), antras, startavęs individualiai, Jokūbas Urbonas, trečias Kajus Smolskas (Vyturių progimnazija). Susumavus mergaičių ir berniukų rezultatus komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Vyturių progimnazijos mokiniai, antri – Aukštakalnio pradinės mokyklos, treti – Krašuonos progimnazijos mokiniai.

Progimnazijų grupėje mergaičių tarpe nugalėjo, startavusi individualiai, Samanta Paukštytė, antra Kotryna Ciluskytė (Krašuonos progimnazija) ir trečia – Paulina Paurytė (Krašuonos progimnazija). Berniukų grupėje nugalėjo Ąžuolas Kavaliauskas (Vyturių progimnazija), antras – Emilis Strunkevičius (Vyturių progimnazija), trečias Mažvydas Kandratavičius (Krašuonos progimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vyturių progimnazijos atstovai.

Mokyklų rinktinių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo „Saulės“ gimnazijos atstovė Emilija Sirutytė, antra – Smiltė Stasiškytė („Saulės“ gimnazija), trečia, startavusi individualiai, – Kamilė Maknytė. Berniukų grupėje nugalėjo Justas Ryliškis („Saulės“ gimnazija), antras Benediktas Giedraitis (A. Šapokos gimnazija), trečias Rokas Jakubonis (A. Šapokos gimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo „Saulės“ gimnazijos atstovai.

Rezultatai >>>