Lengvoji atletika – sporto karalienė. Lengvąją atletiką sudaro šios rungtys - sportinis ėjimas, bėgimas, bėgimas su kliūtimis, estafetinis bėgimas, bėgimas natūraliomis sąlygomis - krosas, maratonas, šuoliai – į aukštį, su kartimi, į tolį, trišuolis, metimai – rutulio stūmimas, ieties metimas, disko metimas, kūjo metimas, daugiakovė. Sporto šaka Utenos daugiafunkciame sporto centre kultivuojama nuo mokyklos įkūrimo pradžios (1953 m.). Pirmieji treneriai Petras Sabalys, Jonas Cesevičius, Rimantas Keragalvis, Severinas Miloševičius, Regina Mikulenėnė. Dabar dirba treneriai Jurgita Kirilovienė, Vita Zarankienė, Mantas Saliamonas. Treniruotes lanko – 47 sportininkai.

Pasiekimai  >>>