Spalio 14 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti. Dėl komandinių apdovanojimų mokyklos varžėsi trijose mokyklų grupėse: kaimo vietovių mokyklų, progimnazijų ir mokyklų rinktinių grupėje. Dėl asmeninių apdovanojimų mergaitės ir berniukai kovojo atskirai.

Kaimo vietovių mokyklų grupėje nugalėjo Saldutiškio pagrindinės mokyklos rinktinė. Asmeninįje įskaitoje nugalėjo Aušrinė Bikutė ir Eligijus Narkūnas (Saldutiškio pagr.) Progimnazijų grupėje nugalėjo Vyturių progimnazijos komanda. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Ugnė Kučinskaitė (Krašuonos prog.) ir Anris Jarmalavičius (Vyturių prog.).
 Mokyklų rinktinių grupėje nugalėjo Dauniškio gimnazijos rinktinė komanda. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Roberta Poškaitė ir Artas Kuzmenko (Dauniškio gimn.).
Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos DSC taurėmis, diplomais, prizininkės – diplomais. Mokiniai, asmeninėje įskaitoje iškovoję prizines vieta apdovanoti medaliais ir diplomais.