IMG_7730Medium
IMG_7753Medium
IMG_7764Medium
1/4

Gruodžio 9 dieną Utenos daugiafunciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą dalyvauti  varžybose pareiškė 7 mokymo įstaigos, Vyturių, Krašuonos R. Šaltenio progimnazijos, „Žiburio“, Aukštakalnio pradinės mokyklos, ir mokyklos – darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Varžybos vyko „A“ ir „B“ mokyklų grupėse.

„A“ mokyklų grupėje pirmąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo Krašuonos progimnazija, antrąją – Vyturių progimnazija, trečiąją – Aukštakalnio pradinė mokykla. Asmeninėje įskaitoje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Akvilė Ragaišytė (313 tšk.) (Krašuonos progimnazija), antrąją Ieva Tumėnaitė (306 tšk.) (Vyturių progimnazija), trečiąją – Meda Žibėnaitė (284 tšk.) (Krašuonos progimnazija). Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Mintaras Jackūnas (282 tšk.) (startavęs individualiai), antrąją Ernestas Petrėnas (281 tšk.) (Krašuonos progimnazija), trečiąją – Edvardas Lapienis (278 tšk.) (Vyturių progimnazija).

„B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo M/D „Eglutė“, antrąją R.Šaltenio progimnazija, trečiąją – M/D „Varpelis“. Asmeninėje įskaitoje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Fausta Rapoportaitė (247 tšk.) (M/D „Eglutė), antrąją – Kamilė Skarelytė (229 tšk.) (M/D „Varpelis“), trečiąją – Evelina Rūta Stasiūnaitė (222 tšk.) (R.Šaltenio progimnazija). Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Laurynas Maigys (372 tšk.) (R.Šaltenio progimnazija), antrąją – Eiviltas Ruzgas (349 tšk.) (M/D „Eglutė), trečiąją – Minvydas Zaviša (299 tšk.) (M/D „Varpelis).

Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos DSC taurėmis, diplomais, prizininkės – diplomais. Mokiniai, asmeninėje įskaitoje iškovoję prizines vietas - medaliais ir diplomais.