2015-12-16_plaukimo_pirmenybes_1
2015-12-16_plaukimo_pirmenybes_2
2015-12-16_plaukimo_pirmenybes_3

Gruodžio 16d. Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine vyko atviros Utenos miesto plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo Šiaulių, Širvintų, Elektrėnų, Kėdainių ir Utenos jaunieji plaukikai. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir plaukimo klubas „Linksmasis delfinas“. Varžybas rėmė IĮ MUGULYS, UAB MOTORBIKE, UAB GRINGRASAS, UAB SPORTO GAMA.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse 2004, 2005, 2006 m. gimimo mergaitėms ir berniukams. Visi dalyviai plaukė 100 metrų distanciją (peteliške, nugara, krūtine ir laisvu stiliumi).

100 metrų peletiške rungtyje nugalėjo: Andželika Vileikytė (Šiauliai), Ieva Rinkevičiūtė (Kėdainiai), Meda Mikučionytė (Utena), Domas Stankevičius (Šiauliai), Titas Augulis (Utena), Rokas Perveneckas (Šiauliai).

100 metrų nugara nugalėjo Kamilė Budrytė (Utena), Gustė Šimkutė (Šiauliai), Ema Lukoševičiūtė (Šiauliai), Domas Stankevičius (Šiauliai), Dominykas Stundžia (Utena), Emilis Bražėnas (Utena).

100 metrų krūtine greičiausi buvo: Morta Jaugelytė (Šiauliai, Paulė Pužauskaitė (Šiauliai), Ūla Sinkevičiūtė (Šiauliai, Raldas Kulys (Utena), Viktor Dudko (Utena), Nikita Belovas (Šiauliai).

100 metrų laisvu stiliumi: Skaistė Prokarenkaitė (Šiauliai), Ieva Rinkevičiūtė (Kėdainiai), Neda Mikučionytė (Utena), Martynas Valavičius (Širvintos), Dominykas Stundžia (Utena), Emilis Bražėnas (Utena).

Varžybų pabaigoje vyko estafetinis plaukimas 6x50 metrų laisvu stiliumi, kurias laimėjo varžybų šeimininkai Utenos DSC jaunieji plaukikai, antri buvo Šiaulių „Delfinas-VJSUC“ I komanda ir treti Šiaulių „Delfinas- VJSUC“ II-oji komanda.

Plaukikus varžyboms ruošė Utenos DSC treneriai Jurgita Jurkėnienė ir Aleksandras Diominas.