2016-10-03_smiginis2Medium
2016-10-03_smiginis3Medium
1/3

Utenos rajono smiginio varžybos

Vyko Utenos rajono smiginio pirmenybės, kuriose dalyvavo stipriausi Utenos rajono smiginio mėgėjai.

Moterų tarpe rajono čempione tapo Laima  Zabarauskaitė surinkusi 320 taškus, antra buvo Jūratė Jasiūnienė(314tšk.) ir trečia Aldona Zabarauskaitė (313 tšk.). Visos dalyvės iš Utenos. Vyrų tarpe rajono čempionu tapo Gintaras Trimonis 523 tšk. ,antras  liko Arvydas Dragūnas 461 tšk. , trečias Vytautas Kirka 410 tšk. Po asmeninių varžybų vyko komandinės rajono smiginio varžybos, skirtos LSD “Žalgiris” Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Komandinę pirmąją vietą iškovojo” Utenos viltis” komanda, kuriai atstovavo Laima Zabarauskaitė, Arvydas Dragūnas ir Gintaras Trimonis. Jie surinko 1277 taškus. Atkakli kova vyko dėl antros ir trečios vietos. Po 943 taškus surinko “Bičiūlių” ir “Čempionų” komandos. Po papildomos metimų serijos antrąją vietą iškovojo “Bičiūlių” komanda, treti liko “Čempionai”.