2017 sausio 13,14 dienomis Panevėžio miesto manieže vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunimo, jaunių pirmenybės.

Varžybose dalyvavo 35 komandos, tarp kurių Utena jaunių grupėje užėmė 4 vietą, o jaunimo 6 vietą. Jaunių grupėje 600 m rungtyje nugalėtoju tapo Modestas Katinas, antrą dieną 300 m rungtyje iškovojo 2 vietą. Bronzos medalius laimėjo Mindaugas Vijeikis (60 m), Mažvydas Bivainis (300 m). Vaikinai 4 x 200 estafetėje buvo nepralenkiami ir laimėjo 1 vietą (Evaldas Žalnierius, Mindaugas Vijeikis, Paulius Ivaškevičius, Modestas Katinas). 4 vietas užėmė Eglė Zarankaitė rutulio stūmimas, Lukas Eigėlis 60 m bėgimas ir Laura Pervenytė 5 vieta 60 m bėgimas. Merginų jaunimo grupėje stipriausia rutulio stūmime buvo Marija Šyvytė - 1 vietą. 60 m sprinto rungtyje Deimantė Katinaitė iškovojo pirmąją vietą, o 300 m rungtyje - 3 vietą. Vaikinų jaunimo grupėje 600 m nuotolyje 3 vietą laimėjo Evaldas Žalnierius. Sportininkus treniruoja M.Saliamonas, J. Kirilovienė, V. Zarankienė.