TARPTAUTINIS RANKINIO TURNYRAS

Ukrainoje, Melitopolio mieste L.N. Bobrovui atminti

Ukrainoje, Melitopolio mieste 2017 metais sausio 26 – 30 dienomis vyko tradicinis 19 tarptautinis rankinio turnyras, L.N. Bobrovui atminti . Varžybose dalyvavo komandos iš 4 valstybių Ukrainos, Gruzijos, Moldavijos ir Lietuvos

. Pagal gimimo metus vaikinai suskirstyti į dvi amžiaus grupes 1999m.g., ir 2004 m.g. Ukrainai atstovavo pačios pajėgiausios šiose amžiaus grupėse vaikinų komandos . Turnyre dalyvavo 20 vaikinų komandų. Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 1999 m.g. vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė . Šioje amžiaus grupėje turnyre dalyvavo 12 komandų iš keturių valstybių. Utenos DSC rankininkai turnyre iškovojo dvi pergales prieš Gruzijos komandą ir ZTR komandą iš Zaporožės miesto. Patirti keturi pralaimėjimai prieš Melitopololio, Kijevo, Lagutino, Zaparožės sporto mokyklų komandas. Geriausiu žaidėju Utenos DSC komandoje pripažintas Eimantas Sinkevičius, kuris gavo atminimo prizą. Komanda įgijo daug tarptautinės varžybinės patirties. Turnyro organizatoriai pasirūpino dalyvių kultūrine ir laisvalaikio programa . Buvo aplankyta riedučių parkas, boulingas, Melitopolio cerkvės ir vienuolynas, miesto muziejus, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas muziejus akmeninė kapavietė. Kijevo mieste aplankyta „Maidano“ aikštė.

Utenos DSC rankinio treneris

Gediminas Paukštė