2017-01-09_dauniskio_gimn._rinktineMedium
2017-02-09_progimnaziju_rinktineMedium
IMG_7376Medium

Krepšinis, krepšinis, krepšinis

Sausio antroje pusėje Utenos daugiafunkcis sporto centras organizavo krepšinio varžybas miesto mokiniams, gimusiems 2001 m. ir jaunesniems.

Varžybos vyko dvejose mokyklų grupėse – progimnazijų ir gimnazijų. Tarp progimnazijų  stipriausia buvo Aukštakalnio komanda, kuri žaidė be pralaimėjimų ir iškovojo pirmąją vietą. Komandoje žaidė O. Baliukevičius, M. Petrauskas, D. Palskys, T Ramelis, D. Jevstignejevas, K. Maldauskas, K. Darvydas, G. Murmulis, M. Žvirblis, komandos vadovė A. Račkauskienė. Antrąją vietą iškovojo Krašuonos, trečiąją Vyturių progimnazijų mokiniai. Gimnazijų grupėje nugalėjo Dauniškio gimnazistai, vadovaujami K. Skorochodovaitės. Ši komanda iškovojo teisę atstovauti Uteną Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio zoninėse varžybose. Komandoje žaidė R. Jasinevičius, A. Kasakovskis, D. Zaranka, E Kirvelis, A. Maniušis, L. Miškinis, M. Šileikis, P. Jakimavičius, Ž. Ramoškis, M. Treinys, M. Matonis, A. Sadaunikas. Antrąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazistai, trečiąją – „Saulės“ gimnazijos   vaikinų rinktinė. Vasario 9 d. Daugiafunkciame sporto centre vyko finalinė krepšinio šventė.  Šventės metu vyko varžybos, kuriose varžėsi progimnazijų rinktinė ir gimnazijų grupės nugalėtoja – Dauniškio gimnazijos komanda. Pergalę šventė Dauniškio gimnazistai. Po varžybų mokiniai galėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose, estafetėse. Šventę vainikavo varžybų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimai.  Šventinius prizus  įsteigė Utenos DSC ir Utenos krepšinio klubas „Juventus“.  Sportininkai džiaugėsi , kad jiems ranką spadė ir prizus dovanojo vyriausias „Juventus“ komandos treneris Antanas Sireika, komandos krepšininkai  Vytautas Šulskis, Ovidijus Galdikas,  Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas Algirdas Bivainis.

Varžybų rezultatai >>>