Vasario 17 dieną Molėtų sporto centre vyko krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo Molėtų, Ukmergės sporto centro bei Utenos daugiafunkcio sporto centro komandos. Trenerio Justo Giriūno vadovaujama Utenos DSC komanda turnyre iškovojo pirmąją vietą, nugalėjusi Ukmergės SC 35:16, ir Molėtų SC rezultatu 41:33. Pertraukų metu vyko baudų ir slalomo konkursai. Utenos DSC auklėtinis Ignas Urbonas baudų metimo konkurse užėmė antrąją vietą. Aukso medalius iškovojo: Lukas Velička, Kasparas Pelėda, Kasparas Kazickas, Nikita Stefanec, Titas Tichanavičius, Grantas Graužinis, Orestas Zarakovskij, Matas Pelurtis, Titas Labakojis, Adrijus Merkelis, Ignas Urbonas, Vytautas Gervė.