Lapkričio 6 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

A pogrupyje dalyvavo R. Šaltenio progimnazija ir mokyklos darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę po atkaklios kovos iškovojo mokykla- vaikų darželis „Eglutė“ (mokytoja Valda Venclovienė), antrąją- R. Šaltenio progimnazija, trečiąją- mokykla- vaikų darželis „Varpelis“.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Aistis Brazauskas, Danielius Šimonis, Dovydas Sabas, Kipras Paulauskas, Eimantas Ančius, Joris Musteikis, Rusnė Gaižauskaitė, Adrija Dūdėnaitė, Iveta Kublickaitė, Indrė Šukytė, Mingailė Brazauskaitė, Evelina Černiauskaitė.

B pogrupyje dalyvavo Aukštakalnio pradinė mokykla, Krašuonos, Vyturių progimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.

Pirmąją vietą Utenos DSC taurę ir teisę atstovauti Uteną, Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, antrąją- Vyturių progimnazija, trečiąją- Aukštakalnio pradinė mokykla, ketvirtąją – Krašuonos progimnazija.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Domas Garunkštis, Danielius Arulis, Ugnius Matulis, Aistis Padvariškis, Eimantas Vapsva, Rokas Baltaduonis, Akvilė Mameniškytė, Gerda Puodžiūnaitė, Ajšen Gulijeva, Armilė Šalkauskaitė, Ugnė Paženirytė, Darija Vilimaitė.

Lapkričio 8 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Utenos Vyturių progimnazija, Ignalinos Č. Kudabos progimnazija, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija ir Molėtų pradinė mokykla. Vyko atkaklios kovos kvadrato aikštėje, labai daug varžybų prireikė trečių kėlinių, kad išsiaiškinti nugalėtojus. Pirmąją vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose antrus metus iš eilės iškovojo Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos pradinukai, antri - Ignalinos Č. Kudabos progimnazija, treti - Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius“, ketvirti – Molėtų pradinė mokykla.