20210801_161613
received_2619118271731100
1/2

Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Ogrės mieste (Latvija) vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunimo ir jaunių komandiniai čempionatai. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro, trenerės Vitos Zarankienės auklėtinis Simonas Bakanas. Sportininkas varžėsi rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse. Diską sportininkas nuskraidino 51 metrą 34 centimetrus ir tapo Baltijos šalių jaunimo čempionu. Rutulį Simonas nustūmė 16 metrų 38 centimetrus ir iškovojo antrąją vietą. Komandinį čempionatą jaunimo grupėje laimėjo Latvijos komanda, antroje vietoje – Estija, trečioje – Lietuva. Pajėgiausia jaunių komanda – Estija, pralenkusi Latviją ir Lietuvą.