Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šachmatų varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybos buvo asmeninės ir komandinės.

Asmeninėje įskaitoje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Orinta Glasinkskaitė (Aukštakalnio prad. m-kla), antrąją – Karilė Bernotaitė (Aukštakalnio prad. m-kla), trečiąją – Austėja Klimašauskaitė (Aukštakalnio progimnazija „Žiburio“ skyrius).

Berniukų grupėje nenugalimas buvo mokyklos- darželio „Varpelis“ auklėtinis Justinas Maigys, antras Lukas Tuškevičius (Aukštakalnio prad. m-kla), trečias – Daumantas Šimkūnas (Aukštakalnio progimnazija „Žiburio“ skyrius).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir teisę atstovauti Uteną Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių šachmatų varžybose iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos pirmoji komanda (Arminas Jazbutis, Orinta Glasinskaitė, Matas Masiulis, Lukas Tiškevičius, komandos vadovės Angelė Marcinkevičienė, Jurgita Jankauskaitė). Antroji vieta atite Aukštakalnio pradinės mokyklos II komandai, trečioji – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukams.