Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų (gim. 2007 m. ir jaun.) krepšinio 3x3 varžybos.

Merginų grupėje varžėsi Visagino Draugystės progimnazijos, Utenos A. Šapokos, Švenčionėlių Mindaugo ir Ignalinos Č. Kudabos gimnazijų mokinės. Pirmąją vietą iškovojo Utenos A. Šapokos gimnazija (Otilija Beinoraitė, Emilija Pužaitė, Adriana Kolesnykaitė, komandos vadovė Birutė Siliūnienė), antroji vieta atiteko Švenčionėlių Mindaugo gimnazijai, trečioji Visagino Draugystės progimnazijai.

Vaikinų grupėje varžėsi Rokiškio J. T. Vaižganto, Utenos Dauniškio, Švenčionėlių Mindaugo, Ignalinos Č. Kudabos, Anykščių J. Biliūno gimnazijos ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Pirmąją vietą iškovojo Anykščių J. Biliūno gimnazija, antrąją Utenos Dauniškio gimanzija (Orestas Markevičius, Kasparas Kazickas, Ugnius Bernatonis, Grantas Graužinis, komandos vadovė Kristina Skorochodovaitė).

Zoninėse varžybose komandos iškovojusios pirmąsias ir antrąsias vietas pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzonines varžybas.