Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Vyturių progimnazijos, Aukštakalnio pradinės mokyklos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ pradinukai.

Pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo mokyklos- vaikų darželio „Varpelis“ pradinukai: Justinas Maigys, Radvilė Maigytė, Kristian Kviatkovskij, Matas Lagūnas (komandos vadovė Gintarė Kairienė). Antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokiniai: Ignas Rinkevičius, Mėta Žygaitė, Ema Smalstytė, Daumantas Šimkūnas (komandos vadovė Loreta Šapokienė), trečiąją – Aukštakalnio pradinė mokykla – Urtė Tučiūtė, Ernestas Liepis, Timas Paškevičius, Lukas Tuškevičius (komandos vadovės Angelė Marcinkevičienė ir Jurgita Jankauskaitė).