IMG_0304
IMG_0314
IMG_0316
1/4

Baigėsi krepšinio varžybos „Utenos rajono miestelių taurė-2023“. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kur turėjo sužaisti varžybas vieno rato sistema. Pirmas ir antras vietas pogrupiuose užėmusios komandos susitiko pusfinaliuose ir finaluose.

„A“ pogrupyje žaidė Kirdeikiai, Daugailiai ir Vyžuonos. Kirdeikiai pogrupyje iškovo pirmąją vietą įveikę Daugailius (73:35) ir Vyžuonas (65:63), antri pogrupyje liko Vyžuonos, kurie nugalėjo Daugailius rezultatu 60:37.

„B“ pogrupyje žaidė Pakalniai, Vaikutėnai, Kuktiškės. Pirmąją vietą porgupyje užėmė Kuktiškės, kurie įveikė Pakalnius rezultatu 68:57 ir Vaikutėnus (64:52). Antri pogrupyje liko Pakalniai, įveikę Vaikutėnus rezultatu 65:52.

Pirmame pusfinalyje susitiko Kirdeikiai su Pakalniais, kur pergalę šventė Kirdeikiai įveikę savo varžovus rezultatu 69:55. Antrame pusfinalyje susitiko Kuktiškės ir Vyžuonos, vyko labai permainingos varžybos, kur pergalę iškovojo Vyžuonos (75:63).

Varžybose dėl III vietos susitiko Pakalnių ir Kuktiškių komandos. Trečiąją vietą iškovojo Kuktiškės rezultatu 87:79.

Pagrindiniame finale susitiko daugkartiniai „Miestelių taurės“ finalininkai Kirdeikiai ir Vyžuonos. Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržė ir pergalės nepalaido Kirdeikių komanda (116:68).

Aukso medalius iškovojo: Remigijus Guiga, Aurimas Guiga, Laurynas Rudis, Ignas Jackevičius, Žilvinas Varna, Marius Varna, Šarūnas Bikus, Aurimas Jakštonis, Mantas Kurlavičius.

Rezultatyviausiu finaliniu varžybų žaidėju išrinktas – Remigijus Guiga (Kirdeikiai), naudingiausiu- Lukas Žemaitis (Vyžuonos).