Į rudenėjantį Skaistašilio mišką ketvirtadienio popietę rinkosi orientavimosi sporto mėgėjai ne tik iš Utenos miesto bet ir kaimyninių rajonų. Vyko tradicinės orientavimosi sporto varžybos „Ruduo- 2015“, kurios šiais metais jau buvo dvidešimt aštuntosios. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras, kartu su Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubu „Skaistašilis“ bei LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba. Į varžybas susirinko per penkiasdešimt orientavimosi sporto mėgėjų.

Varžybų rezultatai >>>

Pačių mažiausių mergaičių tarpe, kurių susirinko per 10 nugalėjo Molėtų progimnazijos moksleivė Skirmantė Minkevičiūtė, antrą ir trečią vietą iškovojo Ernesta Gaidytė ir Kamilė Šeikytė iš Molėtų rajono Sunginčių pagrindinės mokyklos. Berniukų tarpe nugalėjo Daumantas Sinkevičius iš Suginčių, antras buvo Justinas Mačiulis (Aukštakalnio progimnazija).
Dalyvių gausa pasižymėjo mergaičių ir berniukų iki 14 metų grupė, kurių susirinko per dvidešimt. Mergaičių tarpe nugalėjo Molėtų progimnazijos atstovės: Silvija Tubaitė, Kamilė Alimaitė ir Ineta Papuškaitė. Berniukų tarpe nenugalimas buvo Lukas Adomavičius, antras Vilmantas Mackevičius (abu iš Molėtų progimnazijos) ir trečias Mantvydas Grigelevičius (Suginčių pagrindinė mokykla).
Jaunučių mergaičių grupėje nugalėjo Motėlų gimnazistė Gintarė Petrauskaitė, antra buvo Rūta Konopackaitė (Molėtų progimnazija). Jaunučių berniukų tarpe nugalėtojais tapo molėtiškiai Sugintas Jokimas, Tadas Kanapka ir Klaudijus Kišūnas. Jaunių merginų tarpe nugalėjo Evelina Rameikaitė (Utenos šauliai).
Vaikinų tarpe pirmas buvo Lukas Gurklys (Molėtų gimnazija), antras Tomas Korsakas (Utenos šauliai) ir trečias Evaldas Žalnierius (Dauniškio gimnazija).
Komandinėje įskaitoje nugalėtojų taurę pirmą kartą iškovojo Molėtų progimnazijos orientacininkai, antri buvo praeitų metų nugalėtojai Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos atstovai ir treti Utenos pulkininko Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė.
Nugalėtojai bei prizininkai apdovanoti taurėmis ir Utenos rajono savivaldybės švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus diplomais, o nugalėtojai ir prizininkai asmeninėje įskaitoje taurėmis, medaliais, diplomais.