Utenos DSC rajono mokiniams organizavo dvejas varžybas

Vasario 8 dieną Utenos DSC rajono mokiniams organizavo dvejas varžybas, skirtas DSC taurei laimėti.  Vyko Rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos ir Kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos.

Prie šachmatų lentos sėdo ir gimnazistai ir jaunieji progimnazijų mokiniai.  Pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazijos komanda, vadovaujama mokytojo R. Vaitkaus. Komandos vardą gynė Vitoras Pečko, Ignas Žemčiugovas, Neilandas Žygas, Aistė Žiukaitė. Antrąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos rinktinė, trečiąją – Vyturių progimnazijos komanda. Utenos rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose komandos žaidė labai lygiai. Visos trys komandos laimėjo ir pralaimėjo po vienas varžybas, todėl teko skaičiuoti įmestus taškus. DSC taurę iškovojo Užpalių gimnazijos II komanda, kurioje žaidė T. Gaučys, G. Malinauskas, A. Urbanavičius, komandai vadovavo B. Masonienė. Anta vieta atiteko Užpalių gimnazijos I komandai, trečioji – Vyžuonų pagrindinės mokyklos berniukų rinktinei.

Varžybų rezultatai Šachmatai >>>     Varžybų rezultatai Krepšinis >>>