Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Penki Aleksandro Kasakovskio sidabro medaliai

Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos jaunimo – jaunių plaukimo pirmenybės, kuriose savo jėgas išbandė beveik 300jaunųjų plaukikų iš visos Lietuvos. Pirmenybėse puikiai pasirodė Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Daivos Šiukščienės auklėtinis Aleksandras Kasakovskis

, kuris iškovojo net penkis sidabro medalius. Aleksandras antras buvo plaukiant 50 (24,72) ir 100 metrų (55,20) laisvu stiliumi, 100 (1.10,49) ir 200 metrų (2.35,95) krūtine, bei 200 metrų (2.22,95) kompleksu. Bendroje pirmenybių įskaitoje, skaičiuojant 3 rungtis pagal plaukimo taškų skaičiavimo lentelę Aleksandras buvo trečias (1772 taškai), kur antras buvo Arijus Pavlidi (Vilnius, 1819 taškai), o nugalėjo Titas Smailys (Panevėžys, 1859 taškai). Gerai pirmenybėse plaukė ir trenerio Aleksandro Diominio auklėtinis Lukas Klevinskas, kuris plaukiant 400 metrų kompleksu iškovojo bronzos medalį.