2017-06-08_sportininkai
2017-06-08_sportininkai2
2017-06-08_sportininkai3

Pagerbti geriausi 2016 metų Utenos rajono sportininkai

Utenos rajono savivaldybėje apdovanoti geriausi 2016 metų Utenos rajono sportininkai olimpinėse ir neolimpinėse sporto šakose.

2016 metų Utenos rajono geriausiųjų sportininkų dešimtukas olimpinėse sporto šakose

1. Agnė Sorakaitė – Plaukimas, trenerė Jurgita Jurkėnienė;
  2. Ieva Zarankaitė – lengvoji atletika, trenerė Vita Zarankienė;
  3. Marius Grigaravičius – šaudymas iš lanko;
  4. Martyna Biliūnaitė – slidinėjimas, trenerė Svetlana Dervinienė;
  5. Karolis Antanavičius – rankinis, trenerė Džiuljeta Černiauskaitė;
  6. Matas Paukštė – plaukimas, trenerė Jurgita Jurkėnienė;
  7. Marija Šyvytė – lengvoji atletika, trenerė Vita Zarankienė;
  8. Modestas Katinas – lengvoji atletika, trenerė Jurgita Kirilovienė;
  9. Beata Guobužaitė – šaudymas iš lanko, treneris Marius Grigaravičius;
  10. Osvaldas Juodelis – stalo tenisas, treneris Edgaras Kovera.

2016 metų Utenos rajono geriausiųjų sportininkų penketukas neolimpinėse sporto šakose

1. Matas Sirgėdas – beisbolas, treneris Rimvydas Vaitkus;
  2. Nojus Gasiūnas – motokrosas, treneris Saulius Gasiūnas;
  3. Martyna Šaltenytė – karate, treneris Kastytis Stankevičius;
  4. Rolandas Mackus – aviamodeliavimas, treneris Romualdas Zaranka;
  5. Arūnas Grašys – aviamodeliavimas, treneris Romualdas Zaranka.

Susirinkusius sportininkus ir jų trenerius sveikinęs Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas akcentavo, kad praėjusiais metais mūsų sportininkai pasiekė ženklių laimėjimų – Utenos ir Lietuvos vardą garsino Europos sporto arenose, sėkmingai dalyvavo Lietuvos čempionatuose ir pirmenybėse, kur tapo nugalėtojais ir prizininkais, o jų treneriai perdavė savo patirtį. Už pasiekimus sportininkams buvo dėkingas ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, pasidžiaugęs miestu, garsėjančiu sportininkų pasiekimais. „Žinau, koks sunkus darbas, reikalaujantis sveikatos tiek sportininkams, tiek treneriams, tačiau visuomet smagu matyti rezultatus", – pasidžiaugė V. Valinčius, kuris mero Alvydo Katino, viešinčio Kinijoje, vardu visiems jauniesiems sportininkams įteikė padėkas.